Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerYatırım HaberleriDoğu’nun En Büyük Yem Fabrikası İçin Görüşmeler Tamamlandı

Doğu’nun En Büyük Yem Fabrikası İçin Görüşmeler Tamamlandı

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük yem fabrikasının şehre kazandırılacağını duyurdu.

Erzurum Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, TK Holding Yönetim ve İcra Kurulu Üyeleri Mustafa Hamurcu ve Yılmaz Bademli, Tarım Kredi Kooperatifleri Erzurum Bölge Müdürü Bekir Parlak, Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Recep Küçükoğlu, Bölge Müdür Yardımcıları Özkan Yıldırım ve Mehmed Ağah Ayık ile bir araya geldi. 

Yapılan görüşmede Erzurum için projelendirilen yatırımları değerlendiren Sekmen, konuyla ilgili açıklamada bulundu. Başkan Sekmen, “TK Holding ve Tarım Kredi Kooperatifleri yetkilileriyle bir araya geldik. Görüşmemizde yem fabrikası ve Kooperatif Bakkal Projesi’ni konuştuk. Koop Bakkal uygulaması Erzurum’da kısa zamanda uygulanacak. Erzurum’da Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük yem fabrikasını da kuracağız. Büyükşehir Belediyemiz yer konusunda tahsis çalışmalarını tamamladı. Fabrika yapımına birkaç hafta içinde ‘Bismillah’ diyeceğiz. Projeye desteklerinden ötürü tüm paydaşlara ve Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü’müze çok teşekkür ediyorum.” diyerek kente kazandırılacak olan yem fabrikasının bölgenin en büyüğü olacağını müjdeledi. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments