“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriBaba Yapı Plywood Ürünleri ile Lojistik Sektörüne Dayanıklı Çözümler Sunuyor

Baba Yapı Plywood Ürünleri ile Lojistik Sektörüne Dayanıklı Çözümler Sunuyor

Baba Yapı, Lojistik sektörüne küresel bir ekonomide rekabet avantajı sağlamak için gelişen teknolojiyi kullanarak yaratıcı çözüm ortaklığı sunuyor. Baba Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ekşi, “ithalatını yaptığımız ürünlerle, hem konteyner taban tahtası (huş marin kontrplak), hem de treyler sanayine yönelik Wiremesh taban tahtaları ve marin kontrplak ürün grupları sayesinde sektörün ihtiyacı olan bakım üretim gereçlerinde sorunsuz tedarik sağlamaktayız. Süreçte birçok firma ithalatta sorunlar yaşarken, BABA YAPI müşterilerine sunduğu kesintisiz tedarikle konteyner bakımlarında ve treyler üreticilerinin ihracatında aksamalar meydana gelmeksizin sürecin devam etmesine olanak sağlamaktadır” dedi.

Baba Yapı’nın Plywood çeşitliliği, üstün dayanım özelliğive mükemmel kalitesi sayesinde Lojistik sektörü daha güçlü.

Mehmet Ekşi, Baba Yapı olarak ithalatını sağladığımız Treyler taban tahtası ürünlerimiz, yüksek yüzey aşınma direnci ile meydana gelebilecek yüzey aşınmalarından kaynaklı bakım onarım maliyetlerini ciddi oranda düşürmektedir. Yüksek taşıma kapasite raporuna sahip ürünlerle, kırılma kopma gibi problemlerin üstesinden rahatlıkla gelmektedir. Ayrıca ürünler, marin özelliği sayesinde bir çok iklim şartına maksimum dayanım sergileyerek lojistik firmaları tarafından tercih edildiğini söyledi.

Doğru hammaddeler kullanılarak üretilmiş huş kontrplak ürünleri fiyat performans ürünü olarak ön plana çıkmaktadır. Marin tutkal olarak ürünlerimizin imalatında fenol formaldehit (WBP) tutkallar kullanılmaktadır. WBP tutkallar suya karşı en üst düzey dayanımı sürekli sergilemektedir. Kullanılan huş soyma kaplamaları standart olarak 1,4 mm kalınlıkta üretilmesi, hem preslemede hemde homojen yapıda ürün imalatlarına olanak sağlamaktadır. Ürünlerin homojen yapıda olması, ahşabın çalışma gibi kusurlarını ortadan kaldırmakla birlikte yük dirençlerini her noktada eşit olmasına olarak sağlar. Yüksek basınçlı preslerde yapıştırılan ürünlerde boşluk, kat binmesi gibi problemler görülmemektedir. En son yüzeylerde kullanılan fenolik reçine filmler; su, aşındırıcı bir çok kimyasal maddeler, tuz gibi minerallere karşı kullanıldığı platformaları maksimum düzeyde korumaktadır. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments