“reocom
Ana SayfaHaberlerKonut HaberleriNobili Park Airport Projesinde Temel Atıldı

Nobili Park Airport Projesinde Temel Atıldı

İZKOOP İş Dünyası Yapı Kooperatifi tarafından İzmir’in Torbalı ilçesinde yükselecek 286 konutluk Nobili Park Airport projesinin temeli atıldı.

24 bin 743 metrekare alan içinde toplamda 14 villa, 2+1 ve 3+1’den oluşan 286 bağımsız bölümden oluşan, İş Dünyası Konut Yapı Kooperatifi’nin Torbalı Ayrancılar’da hayata geçireceği Nobili Park Airport Projesi’nin temeli atıldı. Tarihi Havagazı Fabrikası’nda düzenlenen programda temel atma törenine video konferans sistemiyle bağlantı sağlandı. 

İnşaat Deryası’nın haberine göre; İZKOOP Konut Yapı Kooperatifi adı ve sorumluluğuyla yürütülecek proje için düzenlenen buluşmaya İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, kooperatif, sektör ve iş dünyasının temsilcileri katıldı.   

İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz ve kooperatif temsilcileri de projenin süreci ve içeriği hakkında bilgilendirmede bulundu. Yaklaşık 25 dönüm arazi üzerinde, 286 bağımsız bölümden oluşan Nobili Park Airport projesi için İZKOOP Konut Yapı Kooperatifi markasıyla Aralık 2022’de üye kayıtlarına başladı.  

Nobilipark Airport projesi, Pancar ve İTOB Organize Sanayi Bölgesi ile İzmir-Aydın otobanına kuşbakışı konumu, geniş m2’lerde 2+1 ve 3+1 daireleri, peyzaj alanları, açık-kapalı spor alanları, farklı büyüklüklerde açık havuzları ve alışveriş merkezi ile kendi başına bir yaşam alanı olmaya aday bir proje. Projenin zemin etütleri yapılıp, sağlam bir zemin üzerine yatay mimarisi radye temel sistemi ile desteklenerek, panel bloklarla depreme dayanıklı olarak inşa edilmektedir. 

İZKOOP Konut Yapı Kooperatifi senet ile vadeli ödeme sistemi sayesinde İzmir’deki konut ihtiyacını karşılamayı ve binlerce üyesini mutlu yaşam alanlarına kavuşturmayı hedeflemektedir. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“ADANA

Most Popular

Recent Comments