Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerKonut HaberleriBiga Belediyesi Toplu Konut Yapacak!

Biga Belediyesi Toplu Konut Yapacak!

Biga Belediyesi’nden ev sahibi olmak isteyenlere müjdeli haber geldi. İlçe genelinde 94 dairelik konut projesi hayata geçirmek isteyen belediye, projeden ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için başvuruları 22 Şubat tarihinde başlatacağını duyurdu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, ev sahibi olmak isteyen Bigalıların hayallerini gerçekleştirecek olan projenin en kısa sürede hayata geçeceğini söyledi. Toplu konut müjdesini hemşerileriyle paylaşan Başkan Erdoğan, Bigalıların uygun şartlara modern, konforlu ve güvenli konutlara sahip olacağını dile getirdi.

Bigalılara hizmet etmekten onur duyduğunu söyleyen Başkan Erdoğan, “Biga’mız için önemli bir projeyi ve hemşerilerimizin hayallerini gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Biga Belediyesi olarak ilçemizde ikamet eden hemşerilerimizin uygun şartlarla ev sahibi olmaları için 94 konutluk toplu konut projemizi Biga Belediyesi adına, Belediye kuruluşu olan Biga Kent Hizmetleri A.Ş. olarak gerçekleştiriyoruz. 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerini oluşturan proje, Hamdibey Mahallesi’nde Tarihi Namazgah’ın önünde ve eşsiz Biga manzarasına sahip bulunmaktadır. Bigalı hemşerilerimiz için güvenli, konforlu olarak inşa edilecek daireler uygun fiyat ve ödeme koşulları ile satışa sunulacak. Her şey gönüllerin şehri Biga’mız için” dedi.

Biga Belediyesi’nden projenin detaylarına ilişkin yapılan açıklamada, Biga Belediyesi Toplu Konut Projesi’nde cazip fiyat ve uygun ödeme imkanının olduğu belirtilerek, şunları söyledi:

“Biga Belediyesi Toplu Konutları 1. etap projesi olarak 4 bloktan ve 3 farklı tipte (1+1, Açık Mutfak 2+1, Kapalı Mutfak 2+1) 93 adet konuttan oluşan projedeki konutların en az 1 yıldır Biga’da ikamet eden hemşerilerimize indirimli olarak tamamı peşin veya %25 peşin–%10 ara ödeme, kalanı 120 ay 0,79 vade oranı ödeme imkanı sunularak satılması planlanmıştır. Bu sayede sınırlı imkanları ile konut edinemeyen hemşerilerimizin belediyemiz desteği ile modern, konforlu ve güvenli konutlarda ev sahibi olarak yaşamlarını sürdürmeleri imkanı sağlanmış olacaktır. Proje kapsamında sınırlı sayıda konut piyasa koşulları dikkate alındığında çok cazip fiyat ve ödeme imkanı ile siz hemşerilerimizin beğenisine sunulmuştur.”

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments