Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriBonaBant Yönetim Kurulu Başkanı Nida Beyoğlu Arslan'a "Girişimcilik Ödülü” Verildi

BonaBant Yönetim Kurulu Başkanı Nida Beyoğlu Arslan’a “Girişimcilik Ödülü” Verildi

Akrilik bant üretimi yapan BonaBant firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Nida Beyoğlu Arslan, “Girişimcilik Ödülü”ne layık görüldü.


2018 yılında Mersin’de kurdukları tesiste akrilik bant üretimi yapan BonaBant’ın Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Nida Beyoğlu Arslan’a “Girişimcilik Ödülü” verildi.


Rota Business İş ve Ekonomi Ödülleri sahiplerini buldu. Mersin’de ikincisi düzenlenen ve 14 dalda ödül verilen gecede BonaBant Yönetim Kurulu Başkanı Nida Beyoğlu Arslan’a yılın “Girişimcilik” ödülü verildi. Arslan, ödülünü Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’den aldı.


Ödül takdimi sonrası konuşma yapan Arslan, aldıkları ödülün kendileri için çok anlamlı olduğunu söyledi. Bu güzel gecede bulunmaktan ötürü çok mutlu olduğunu dile getiren Arslan, almaya hak kazandığı girişimcilik ödülünün kendileri için çok değerli olduğunu vurguladı. “Ben henüz 28 yaşındayım ve BonaBant markamız ile 3 sene gibi kısa bir sürede büyük bir yol kat ettiğimize inanıyorum” diyen Arslan, edindikleri bu başarıda kadın emeğinin rolünün çok fazla olduğunu söyledi. Bonabant olarak kadınların gücünün farkında olduklarını ve kadın istihdamına büyük ölçüde önem verdiklerini ifade eden Arslan, sözlerine şöyle devam etti: “Buradan bir çağrıda bulunmak istiyorum; Gerek Mersin’de gerekse Türkiye’nin 81 ilinde bulunan işletmelerin özellikle sanayide kadın istihdamına daha fazla destek olmalarını bekliyoruz. Unutmayalım ki kadının olduğu her alanda başarı mutlaka vardır. Bu gecede emeği geçen herkese bizleri bu ödüle layık gören değerli jüri üyelerine çok teşekkür ediyorum.”

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments