“Yapı
Ana SayfaHaberlerKültürel HaberlerBosna Hersek Sosyal Tesisi Yarın Açılıyor

Bosna Hersek Sosyal Tesisi Yarın Açılıyor

Konya, Selçuklu İlçesi Bosna Hersek Mahallesi’ne inşa edilen sosyal tesis projesi tamamlandı. Resmi açılış programı planlanan Bosna Hersek sosyal tesisi 22 Haziran’da hizmete açılacak.

Bosna Hersek’te planlanan sosyal tesis, 4 bin 706 metrekare inşaat alanına sahip. Toplam 2 kattan oluşacak sosyal tesis içerisinde, millet kıraathanesi, mescit, uzaktan eğitim merkezi, fitness ve aerobik salonu, giyinme odaları, duş ve wc alanları yer alıyor. 9 milyon 250 bin TL maliyetle inşa edilen sosyal tesis hakkında konuşan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Selçuklu’ya çok amaçlı sosyal yaşam alanları kazandırmaya devam edeceklerini söyledi.

Resmi açılış duyurusunu yapan Ahmet Pekyatırmacı, “Selçuklumuz için var gücümüzle çalışıyor ve ilçemizin marka değerine katkı sunmak için gayret ediyoruz. İlçemizde yaptığımız tesislerimiz ile vatandaşlarımıza huzur, mutluluk ve sağlık sunuyoruz. Bu çerçevede Bosna Hersek Mahallemizdeki sosyal tesisimizi tamamladık ve resmi açılışını gerçekleştiriyoruz. Bosna Sosyal Tesisi mimari yapısının yanı sıra içerisinde yer alan etüt merkezi, kütüphanesi, millet kıraathanesi ve spor alanlarıyla çok özel bir tesis oldu. Selçuklu Belediyesi olarak ilçemizin çehresinin değişmesi ve gelişmesi hedefiyle çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam edeceğiz. Bosna Hersek Mahallemize yakışan tesisimizin ilçemize hayırlı olmasını diliyor, vakti müsait olan hemşehrilerimizi açılışımıza davet ediyorum.” şeklinde konuştu. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments