Ana SayfaHaberlerBurdur Devlet Hastanesi İnşaatı Hızla Sürüyor

Burdur Devlet Hastanesi İnşaatı Hızla Sürüyor

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, inşaat çalışmaları devam eden Burdur Devlet Hastanesi şantiyesinde incelemelerde bulundu. 

İl Sağlık Müdürü Dr. Sırrı Şenbayram, İl Başkan Yardımcısı Turan Yurduşen ve Rıza Adnan Uysal, Destek Hizmetleri Başkanı Uğur Üstün, Burdur Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nedim Ongun ile birlikte hastanenin inşaat çalışmalarını inceleyen TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, projeyle ilgili şu sözleri söyledi:

“Yapımı devam eden Yeni Burdur Devlet Hastanemizde İl Başkanım, Başkan Yardımcılarım, İl Sağlık Müdürümüz, Başhekimiz ve heyetimizle birlikte incelemelerde bulunduk. Yüzde 90 fiziki gerçekleşmenin tamamlandığı inşaatımızda dış mekânda alt yapı kontrolleri ve çevre düzenlemesi çalışmaları sürerken bir taraftan da içeride mekanik ve elektriksel montaj ve kontroller tüm hızı ile devam etmektedir. Yeni hastanemizin ihtiyacı olacak tüm tefrişat ve tıbbi cihazlar ile ilgili planlama ve alım süreci Sağlık Müdürlüğümüz ve Başhekimliğimiz tarafından takip edilmektedir. Yeni hastanemizde Onkoloji birimi ve Anjiografi Ünitesi de hizmet verecek. Hastanemizin Eğitim Araştırma hastanesine dönüştürülmesi ile ilgili de çalışmalarımız devam etmektedir.” 

Burdur Devlet Hastanesi Projesi hakkında tüm detayları buradan inceleyebilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments