“Yapiradar
Ana SayfaHaberlerÇamsan Ordu MDF3 Tesisi’nin Açılışı Yapıldı

Çamsan Ordu MDF3 Tesisi’nin Açılışı Yapıldı

MDF üretim alanında önde gelen firmalardan biri olan Çamsan Ordu, yeni MDF Tesisi’nin açılışını Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımıyla gerçekleştirdi. 

Üretim tesislerine bir yenisini daha ekleyen Çamsan Ordu, Ordu’da 184 bin 270 metrekare üzerine 18 bin 500 metrekare kapalı inşaat alanı, 8 bin 500 metrekare kapalı inşaat alanlı idari bina ve 46 bin 500 metrekare stok sahasından oluşan MDF3 Fabrikasını hayata geçirdi. 

Açılış törenine katılan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, “Bildiğiniz gibi MDF birçok sektörde kullanılan ana ham maddelerden bir tanesi, mobilya sektörü başta olmak üzere ama burası çok ciddi de bir ihracat yapıyor. Ben Ordu’da böyle devasa, böyle gerçekten standartların üzerinde kaliteli üretim yapan bir tesisi görmüş olmaktan bir Sanayi ve Teknoloji Bakanı olarak çok mutlu oldum. Rabbim inşallah bol bereketli kazançlar nasip etsin. Daha nice yatırımları firmamıza, Ordu’muza nasip etsin diyoruz ve yeni 75 milyon euroluk MDF3 tesis ülkemize, şehrimize hayırlı olsun diyoruz.” açıklamalarında bulundu. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments