“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerÇelik Yapı Elbistan’daki Konut Projesini Teslim Etti

Çelik Yapı Elbistan’daki Konut Projesini Teslim Etti

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren Çelik Yapı, Elbistan’da depreme dayanıklı olarak inşa ettiği konut projesini teslim etti.

Elbistan’daki konut projesinin yanı sıra çevre ilçelerdeki projelerin teslimatlarının sürdüğünü açıklayan Çelik Yapı işletmecileri Resul Çelik ve İbrahim Kır, ‘’Bize güvenen ve firmamızı tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz. Özellikle depremin ardından hafif çelikle yapılan konutlar tercih edilmeye başlandı. Biz de prefabrik yapıların konforunu ve dayanıklılığını en üst seviyeye çıkarma adına hafif çeliğin sağlamlığını gaz betonla birleştirerek tamamen isteğe bağlı olarak konut projeleri üretmeye başladık. Bu sektörde güvenlikten, işçilikten ve malzemeden taviz vermeden inşa ettiğimiz proje ve konutlar, müşterilerimizin Çelik Yapı’yı tercih etmesinde en önemli etken oldu.

Çelik Yapı olarak Afşin’le beraber diğer ilçelerde yoğun bir taleple karşılaştık. Elbistan’a bağlı Tepebaşı Mahallesi’nde bizi tercih eden müşterimize 115 metrekarelik konutunu kısa sürede teslim ettik. Şu anda siparişini aldığımız 3 adet projemiz için de kolları sıvadık. Tamamen profesyonel ekibimiz, bizleri tercih eden hemşerilerimize depreme ve doğal afete dayanıklı, konforlu yaşamın tüm imkanlarını sunan konutlarına kavuşturmak için çalışıyor.’’ dedi.

Projelerin ana detaylarından bahseden Çelik ve Kır, şunları söyledi:

‘’Konutlarımızın temelini 50 santimetrelik hasır çelik betonla inşa ediyoruz. Çatımızın da ana malzemesi olarak çeliği tercih ediyoruz. Dış mantolama, parke, ıslak zeminler fayans olacak şekilde, mutfak dolaplarında ise birinci kalite ahşap kullanıyoruz. Tavan malzememiz de isteğe göre alçıpan ya da plastik lambriden imal ediliyor. İç kapılar Amerikan panel lake, dış kapı ise çeliktir. Elektrik-su tesisatlarını da yine aynı şekilde biz hazırlıyoruz. Kar yükü, yağmur, rüzgar hızı dahil tüm statik hesaplamaların yapıldığı projelerimiz, içinde yaşayacak vatandaşlarımızı doğal afetlerden ve dış etkenlerden en iyi şekilde koruyacak özelliğe sahiptir. Projemizin metrekare fiyatı 6 bin 500 TL’dir.’’

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments