Aksaray Merkez’de Şifahane Mahallesi’nde hayata geçirilen Huzur Park 3 projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.
Lokasyon olarak merkezi bir alanda konumlanan bu proje 4 blok ve 60 daireden oluşuyor.
![](https://new.yapigundem.com/wp-content/uploads/2019/10/5-1024x465.jpg)
Yaklaşık 13 bin metrekarelik bir inşaat alanına sahip olan Huzur Park 3 projesindeki tüm daireler 3+1 ve her biri 165 metrekare büyüklüğe sahip. Her binada daireye özel ısıtma sistemi olmakla beraber jeneratör bulunan bu projede konutlar deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.
![](https://new.yapigundem.com/wp-content/uploads/2019/10/3-1-1024x620.jpg)
![](https://new.yapigundem.com/wp-content/uploads/2019/10/3-1-1024x620.jpg)
Ceylan İnşaat’ın bir başka projesi de 46. Cadde’de yer alıyor. 56 daireden oluşacak Safir Konutları pprojesinde de tüm daireler 3+1 olacak şekilde projelendirildi. Projenin anahtar teslimi ise yıl sonundan itibaren yapılacak.
![](https://new.yapigundem.com/wp-content/uploads/2019/10/012-1024x576.jpg)
![](https://new.yapigundem.com/wp-content/uploads/2019/10/012-1024x576.jpg)