Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriCOPA, Güneş Enerji Sistemiyle Tasarruf Edecek

COPA, Güneş Enerji Sistemiyle Tasarruf Edecek

İklimlendirme sektörünün oyuncularından COPA, üretim tesisine güneş enerji sistemi kurarak enerji tüketiminde yılın bir ayı tasarruf edecek.

COPA Isı Sistemleri’nden büyük hamle! Firma üretim tesisine kuracağı enerji sistemiyle yılın bir ayı tasarruf etmeyi hedefliyor. Üretim süreçlerinde sürdürülebilir kaynak kullanımına odaklanan firma, önümüzdeki yıl Bursa’da yer alan üretim tesisinde devreye alacağı güneş enerjisi sisteminin kurulumuna başladı. Firma bu projeyle Bursa’da yer alan üretim tesisinde devreye alacağı güneş enerjisi sisteminin kurulumuna başladı. Bu projeyle yıllık enerji tüketiminin yüzde 10’unu karşılayacak olan firma, yılın bir ayı tasarruf etmeyi hedefliyor.

Üretim süreçlerinde sürdürülebilir kaynak kullanımına odaklanan COPA, 31 Ekim Dünya Tasarruf Günü’nde anlamlı bir adım attı. Firma, Bursa’daki Minareliçavuş Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan üretim tesisinde güneş enerji sistemi kurulumuna başladı. Projenin 2022 yılında tamamlanarak devreye alınması hedefleniyor. COPA Isı Sistemleri projeyle birlikte firma yıllık enerji tüketiminin yüzde 10’unu kendi üretebilecek.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments