Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriCopa İle Keyfinize Garantili Bakım

Copa İle Keyfinize Garantili Bakım

“Takın, Unutun” sloganı ile son zamanlarda adından sıklıkla söz ettiren Copa, “En iyi kombi varlığını unutacağınız kombidir” söylemini yeni kampanyalarla desteklemeye devam ediyor. Copa, yeni kampanyası “Keyfinize Garantili Bakım” ile özel avantajlı fiyatlarla ek garanti ve bakım fırsatları sunuyor. Copa, bu kampanyayla son kullanıcıların ek masraf ve beklenmedik sorunlarla karşılaşmamaları için düzenli kombi bakımı yaptırmanın önemine de dikkat çekiyor.

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Copa, “Keyfinize Garantili Bakım” diyerek kombi müşterilerine özel ek garanti ve bakım fırsatı sunuyor. Düzenli kombi bakımı yaptırmanın önemine dikkat çeken ve kombilerine ek garanti veren Copa, “En iyi kombi varlığını unutacağınız kombidir” söyleminden yola çıkarak kombi bakımının, cihazların performansını ve ömrünü artırdığını ve daha düşük enerji tüketimi sağladığını belirtiyor. 

Copa, yeni kampanyası “Keyfinize Garantili Bakım” ile kombi müşterilerine bakım ve garanti sürelerinde ek avantajlar sunmanın yanı sıra, ürünlerinin kalitesine de güvendiklerini vurguluyor. Kampanya, Copa kombilere düzenli bakım yapılmasını teşvik ederek, uzun ömürlü ve güvenilir bir şekilde kullanılmalarını sağlıyor. 

Copa “Keyfinize Garantili Bakım” kampanyası kapsamında, müşteriler uygun bir ücret karşılığında kombilerinin garantisine ek 1 yıl garanti ve 1 adet bakım veya ek 2 yıl garanti ve 2 adet bakım fırsatı sunuyor. 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında, kredi kartına taksit imkanı da sunuluyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments