“reocom
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriCubo'nun Fulya Rengi İle Mekanlar Ferah, Şık ve Eleman

Cubo’nun Fulya Rengi İle Mekanlar Ferah, Şık ve Eleman

Cubo’nun renk kartelasında yer alan Fulya rengi, adını fulya çiçeğinden almış. Fulya çiçeğinde olduğu gibi kırık beyaz tonuyla sade bir güzelliği yansıtan iç mekân rengi, mekâna temiz ve elegan bir görüntü kazandırıyor.

Fulya Rengi ile sizler de fulya çiçeğinin etkileyici havasını duvarlara yansıtabilir mekanlarınıza sade bir şıklık kazandırabilirsiniz. Günümüzde güzellik anlayışı da değişiyor; Güzelliği baskın bir şekilde değil gizli ve sessiz şeylerde arıyoruz. Bu anlayış modadan dekorasyona kadar her alana yayılmaya başlıyor. Cubo’nun Fulya Rengi de bu sessiz şıklığa iyi bir örnek olarak gösteriliyor.

Sınırsız renk alternatifleriyle kombine edebileceğiniz Fulya Rengini misafir odalarında, salonlarda, çalışma odalarında ya da yatak odalarında tercih edebilir sınırsız tasarımlara imza atabilirsiniz. Otel, restoran ya da sosyal alanlarda da tercih edebileceğiniz renk mekânı olduğundan daha ferah bir hale getiriyor. 

Cubo’nun renk kartelasından tercih edeceğiniz iç cephe rengi Fulya’yı, ipek mat, soft mat, mat görünümlü, su bazlı ve silinebilir özellikteki tüm ürün gruplarında hazır olarak bulabilirsiniz. 

Cubo’nun Fulya Rengi’ni “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” ile yaratacağınız farklı renk tonlarıyla bir arada kullanarak dekorasyonda sınırsız tasarımlar elde edebilirsiniz. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“UNICERA

Most Popular

Recent Comments