“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerCumhurbaşkanı Erdoğan İmzaladı, Selçuklu' da Yeni Konya Teknoloji Endüstri Bölgesi İlan Edildi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan İmzaladı, Selçuklu’ da Yeni Konya Teknoloji Endüstri Bölgesi İlan Edildi!

Konya İli, Selçuklu İlçesinde Bulunan Alanın Konya Teknoloji Endüstri Bölgesi Olarak İlan Edilmesi Hakkında Karar 8 Ocak 2020 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanarak yürürlüğü girdi. Detaylar haberimizde…

8 Ocak 2020 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanarak yürürlüğe giren Konya İli, Selçuklu İlçesinde Bulunan Alanın Konya Teknoloji Endüstri Bölgesi Olarak İlan Edilmesi Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2033) ile yeni teknoloji bölgesi kuruluyor. 

Türkiye’nin sanayi ve teknoloji atağı tüm hızı ile devam ederken kurulan teknoloji endüstrsi bölgeleri ile bu atılımın desteklenmesi amaçlanıyor. Yeni karar ile beraber son endüstri bölgesi de Konya’da kurulmuş oldu. 

Konya İli, Selçuklu İlçesinde Bulunan Alanın Konya Teknoloji Endüstri Bölgesi Olarak İlan Edilmesi Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2033)
Karar Sayısı: 2033
Konya İli, Selçuklu ilçesinde bulunan ve ekli haritada sınırları gösterilen alanın Konya Teknoloji Endüstri Bölgesi olarak ilan edilmesine, 4737 sayılı Endüstri Bölgeleri Kanununun 3 üncü maddesi gereğince karar verilmiştir.

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments