“yr-kurban-bayramı-banner”
Ana SayfaHaberlerİhale HaberleriDenizli TOKİ Projesinin İhalesi İptal Edildi

Denizli TOKİ Projesinin İhalesi İptal Edildi

Denizli’de Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Pamukkale, Kocadere Mahallesi’nde inşa edilecek konut projesinin ihalesi iptal edildi. 

TOKİ’nin 47 ihalesi maliyetlerin yüksek olması ve ihaleye teklif veren çıkmaması gerekçesiyle iptal edildi. Sözcü’den Deniz Ayhan’ın haberine göre ‘Aksaray İli Merkez İlçesi, Hamidiye Mahallesi, Kentsel Dönüşüm Projesi 270 Adet Konut, 178 Adet Dükkan ve 126 Adet Ofis İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi’, ‘Konya İli Sarayönü İlçesi Yukarı Mahalle 4 Etap 127 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi’, ‘Erzincan İli Çayırlı İlçesi Atatürk Mahallesi 158 Adet Konut ve 1 Adet Ticaret Merkezi (3 Dükkanlı) İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi’ TOKİ’nin iptal edilen ihaleleri arasında yer aldı.

‘Kahramanmaraş İli Onikişubat İlçesi Fatih Mahallesi 697 Konut, 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İşi’, ‘Ankara İli Güdül İlçesi Yukarı Mahallesi 212 Adet Konut ve 1 Adet 3 Dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi’ ile ‘Denizli İli Pamukkale İlçesi Kocadere Mahallesi 439 Adet Konut ve 1 Adet Cami İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi’ de iptal edildi.

İptal edilen ihaleler arasında zemin etüt projeleri de yer aldı. Bu kapsamda ‘İç Anadolu ve Akdeniz Bölgelerinde Yapılacak Olan Toplu Konut Projelerine Esas 7. paket Zemin Etüt Raporu Hazırlanması İşlerine Ait Hizmet Alım İşi’, ‘Türkiye Genelinde Yapılacak Olan Toplu Konut Projeleri İmar Planına Esas Jeolojik Jeoteknik Jeofizik Etüt Raporu Hazırlanması 5. Paket Hizmet Alımı İşi’ ile ‘Kayseri İli Sarıoğlan İlçesi Güzelyalı Mahallesi 194 Adet Konut, 2 Dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi’ de iptal edilen projeler arasında bulunuyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments