“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerUlaştırma HaberleriMelikgazi’de Yol Çalışmaları Başladı

Melikgazi’de Yol Çalışmaları Başladı

Kayseri, Melikgazi Belediyesi tarafından Şirintepe Mahallesi’nde yapılan 1,5 kilometrelik yol yapım çalışmaları hızla başladı. 

Yol çalışmalarının ulaşımda kolaylık sağlaması için başlatıldığını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, toplam 1,5 kilometrelik yol yapılacağını ifade etti.

‘’Vatandaşlar Rahat Bir Nefes Alacak’’

Çalışmaların tamamlanmasının ardından ilçenin konforlu yollara sahip olacağını söyleyen Palancıoğlu, “Melikgazi Belediyesi olarak yeni yol çalışmalarımıza başladık. Vatandaşlarımız rahat etsin diye imar yollarını trafiğe açmak için alt yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. Melikgazi’miz için, hemşehrilerimiz için tüm mahallelerde kaldırım, yol açma, yenileme ve genişletme çalışmalarına hız vereceğiz. Her yıl olduğu gibi bu yılda asfaltta rekor kırarak ilçemize daha konforlu yollar kazandıracağız. Bu çerçevede ekiplerimiz çalışmalara başladı. Şirintepe Mahallemizde 2101. ile 2104. Sokak ve buna ilave bağlantı yolları yapıyoruz. Yeni açılan yollar, ulaşım sorunu yaşayan vatandaşlara rahat bir nefes aldırırken, Melikgazi’nin de gelişimine katkı sağlıyor. Yapılan çalışmalarımızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. 

Kayseri’deki tüm ulaştırma projelerine buradan göz atabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments