Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriDoğanın İçinde Güvenli Bir Hayat!

Doğanın İçinde Güvenli Bir Hayat!

Seçkin bir hayat düşleyenlerin, hayallerini gerçeğe dönüştüren ayrıcalıklar dünyası Bisemt Gayrimenkul aracılığıyla sizleri bekliyor. Asalet ve zarafetin bir arada düşünüldüğü mimarisiyle, hayal edilenin çok ötesinde projeler sizler için hazırlandı. Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan sunduğu lüks, prestij ve konforuyla standartları aşan yapı kalitesiyle her detayı ile yepyeni bir hayatın başlangıcı seni çağırıyor.

Şehrin merkezindeki lüks hayata ilk adım: Selçuklu Suit Villaları
Havalar serinlemeye başladıkça etrafına sıcaklık saçan yerler aranır olunmaya başlandı. Ama villası olanlar için bu durum daha da keyifli hale geliyor, çünkü şömineleri var. Rahatlatıcı ve dinlendirici atmosferinin yanında size huzur dolu sıcaklık sunan şömineniz, Selçuklu Suit Villaları’nda sizleri bekliyor.

Konumuyla şehrin en merkezi yerlerinden birinde olan Selçuklu Suit Villaları ile yaşamın içinde kalarak prestijli hayatın keyfine varacaksınız.

Bağımsız girişli ve her villanın kendisine ait bağımsız 150m² müstakil bahçeli, site içerisinde güvenlikli, 170m² 4+1 villalar Selçuklu Suit Villaları’nda.

Geleceğe yatırım: Mod Villaları
Geleceğinizi düşünerek hareket edin, en değerli yatırımı hayatınıza yapın. Mod Villaları ile özel bir müstakil hayat sizleri bekliyor. Müstakil bahçeli, isteğe bağlı bireysel havuzlu, 6+1 270m² projemiz Konya’nın en gözde projesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Ayrıcalıklı bir hayat için: Ata Suit Villaları
Sizin rahatınız için özel tasarlanmış villalarda, her odada kendinize ait bir dünya kuracak, düşlediğiniz detaylarda yaşayacaksınız.
Hiç bitmeyen otopark, komşu, ses ve ulaşım sorunlarından kurtulmak için Ata Suit Villaları’nda ayrıcalıklı bir hayatın tam zamanı.

200m² 4+1’lerden oluşan proje, müstakil bahçeli, güvenlikli ve bağımsız villa olma özelliğiyle sizleri huzura davet ediyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments