“yr-kurban-bayramı-banner”
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriDuvarlarınıza Romantik Bir Dokunuş: Cubo’dan Açık Gülpembe Rengi

Duvarlarınıza Romantik Bir Dokunuş: Cubo’dan Açık Gülpembe Rengi

Mayıs ayının gelmesiyle havalar ısındı, ağaçlar çiçek açtı ve doğa canlandı. Soğuk geçen kışın ardından özlemle beklenen yaz mevsimi de yaklaştı. Bu hava değişimiyle birlikte hepimize bir canlılık ve enerji geldi. Bahar havalarından daha da keyif alabilmek, enerjimizi daha da artırmak, yaşam alanlarımıza yapacağımız ufak dokunuşlarla güçlenecektir. Yaşam alanlarımızı bahara hazırlamanın en pratik yolu ise duvarlarımızın rengini değiştirmekle çok mümkün.

Bu yenilenme için Cubo’nun Açık Gülpembe rengi tatlı bir alternatif olabilir. İçinde çok az miktarda turuncu barındıran açık pembe tonundaki Açık Gülpembe rengi tam romantiklere göre. Özellikle kadınların sevdiği renkler içinde yer alan Açık Gülpembe yaşam alanlarına sevimli bir hava da katıyor.

Sevgiyi, sevecenliği ve şefkati temsil eden Cubo’nun ‘Açık Gülpembe’si yatak odalarında, oturma odalarında, yaratıcılığı tetikleyen özelliği ile genç odalarında tercih edebileceğiniz bir renk.

Cubo’nun Açık Gülpembe rengini, tercih edeceğiniz iç cephe boyası ipek mat, soft mat, mat görünümlü, su bazlı ve silinebilir özellikteki tüm ürün gruplarında hazır olarak bulabilirsiniz.

Cubo’nun Açık Gülpembe rengini “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” ile yaratacağınız farklı renk tonlarıyla birlikte kullanarak sıra dışı tasarımlar yaratabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments