“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriFlokser Kimya, AYSAF Fuarı'nda Yerini Aldı

Flokser Kimya, AYSAF Fuarı’nda Yerini Aldı

Kimya ve poliüretan üretiminde 45 yıllık tecrübesiyle dünya devleri tarafından tercih edilen Flokser Kimya, 3-6 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan AYSAF Fuarı’nda iş ayakkabısı ve çizme ürün gruplarını tanıtacak.

Dünya üzerinde 55’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek; inşaat, terlik, taban, mobilya, otomotiv, yapıştırıcı, beyaz eşya, izolasyon sektörlerinde poliüretan, poliüre, poliester ürünleri ile birçok sektöre inovatif çözümler sağlayan Flokser Kimya, 3-6 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan AYSAF Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı’nda dayanıklı ve güvenilir iş ayakkabısı ve çizme ürün gruplarıyla yer alacak. 

Flokser Kimya, ayakkabı ve yan sanayi alanında ihracata önemli katkılar sağlayan AYSAF Fuarı’nda, kaymaz özellikli, yüksek aşınma direncine, yüksek mekanik mukavemete ve yüksek esneme direncine sahip çizmelerini tanıtacak. Aynı zamanda aşınmaya karşı yüksek direnç gösteren, 400-450 kg/m3 aralığında kalıplanabilen, yüksek mekanik mukavemet ve yüksek elastikiyet özelliğine sahip Tek DN iş ayakkabıları ile dış tabanında aşınmaya karşı dirençli olan, hızlı kalıp açma süresi ile verimli üretim, yüksek mekanik mukavemet ve ara tabana üstün yapışma özelliğine sahip olan, iç tabanında ise düşük sertlik, hızlı proseslenebilme, düzgün cilt yapısı gibi özellikleri bulunan çift DN ayakkabılarını da katılımcılarla buluşturacak. 

Flokser Kimya, İstanbul Fuar Merkezi AYSAF Fuarı’nda 6. salonda C-211 numaralı stantta ziyaretçilerle bir araya gelecek. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“Samsun
“UNICERA
“isaf-banner

Most Popular

Recent Comments