Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriE-Klima, İklimlendirme Sektörünün Öncüsü Olmaya Devam Ediyor

E-Klima, İklimlendirme Sektörünün Öncüsü Olmaya Devam Ediyor

‘’Hayalinizdeki Mekanın İklimlendirmesi İçin’’ sloganıyla yola çıkan E-Klima, 2014 yılından bu yana faaliyetlerine devam ediyor. 

İklimlendirme sistemleri alanındaki başarısını ortaya koyan E-Klima, taahhüt, projelendirme ve danışmanlık hizmetlerini de alanında uzman kadrosuyla müşterilerine sunuyor. Sürekli gelişen yeni teknolojileri takip eden firma, yeni sistemleri kullanarak projelerinin her daim güncel kalmasını hedefliyor. Zamanında teslim ve kaliteli işçilik esaslarıyla müşteri memnuniyetini birinci seviyede tutan E-Klima, müşteriyle ekip ruhuna uygun bir biçimde çalıştıklarını her daim kanıtlıyor. 

Kurulduğu günden bu yana dürüstlük ilkesinden şaşmayan E-Klima; VRF klima, inverter split klima, multi split klima, ısı pompası, havalandırma sistemleri, hava temizleme sistemleri, yerden ısıtma tesisatı alanlarında müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor. 

Sektördeki varlığını uzun yıllar önce başarılarıyla ve sunduğu hizmet kalitesiyle kanıtlayan E-Klima, bugüne kadar Mitsubishi Electric, Arçelik, Daikin, LG, Mitsubishi Heavy, Midea, Alarko Carrier, York, Viessmann, Panasonic, Toshiba, Sigma ve Bosch gibi önemli markalarla birlikte çalışarak bünyesindeki donanımını da gösterdi. 

Birçok önemli referansa sahip olan firma, Menemen Serbest Bölge’de bulunan Solufert Kimya, İdeal Campus Dershane, FDK Makine, Aliağa Organize Sanayi Bölgesi Jandarma Karakolu ve 112 Merkez, Cem Ofset Ofset İdari Bina ve Fabrika, Aydın Çine Otogarı, Salihli Organize Sanayi Bölgesi İdari Binası ve Sosyal Kültürel Etkinlik Merkezi gibi birçok başarılı işe imza attı. 

Her yaptığı işte müşteri memnuniyetini sağlamayı görev edinen E-Klima; Aydın ASKİ Hizmet Binası, Özpolatoğlu Market, DEÜ Fizik Tedavi Merkezi, Aydın Köşk Hükümet Konağı, Container Hall Konser Salonu, Buca Belediyesi Hüseyin Mayda Kültür Merkezi, Splios Gümüldür Otel ve İzmir Buca Kasaplar Meydanı gibi projelerde yer aldı. 

“Yaptığımız Her İşte Müşteri Memnuniyetini Sağladığımız İçin Gururluyuz”

İzmir merkezli E-Klima firması; 1994 yılından bu yana ülkemizin çeşitli yerlerinde faaliyet gösteren, her biri alanında lider firmalar ile yüzlerce projede yer alan Hüseyin Sarıkaya tarafından kuruldu. 

Projelendirme, tasarım ve anahtar teslim taahhüt alanında faaliyet gösterdiklerini aktaran Sarıkaya, “VRF klima, inverter split klima, multi split klima, ısı pompası, havalandırma sistemleri, hava temizleme sistemleri ve yerden ısıtma tesisatı projelerine imza atıyoruz. Uzman kadromuz ile sürekli gelişen yeni teknolojiler ve yeni sistemleri kullanarak müşterilerimize zamanında teslim ve kaliteli işçilik sunuyoruz.” dedi. 

Ege  Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet verdiklerini söyleyen Sarıkaya, sözlerine şöyle devam etti: “Müşterilerimizle adeta bir bir ekip ruhu içerisinde çalışıyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız her işte müşteri memnuniyetini sağlamış olmaktan gurur duyuyoruz. Bundan sonra da, tüm zorluklara karşın, bugüne kadar olduğu gibi dürüstlükten şaşmayan, sözünü yerine getiren, müşterilerinin ve tedarikçilerin her zaman örnek gösterdiği bir firma olmaya devam edeceğiz.” 

Detaylı bilgi için: https://www.e-klima.com.tr/

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments