“Yapiradar
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriDetay Elektromarket, GES Projelerini Hedefliyor 

Detay Elektromarket, GES Projelerini Hedefliyor 

Elektrik, aydınlatma ve endüstriyel otomasyon alanlarında faaliyet gösteren  Detay Elektromarket hedeflerini büyüttü! Firmanın radarında GES (güneş enerji santralleri) projeleri var. 

Endüstriyel otomasyon, aydınlatma ve elektrik sektörlerinin taze kanı Detay Elektromarket, 2022 yılında İstanbul Ümraniye’de kuruldu. 20 yılı aşan bir bilgi birikimi ve deneyimin sonucunda faaliyetlerine start veren firma; elektrik anahtar ve prizleri, grup prizler, aksesuarlar, kablo kanalları, alçak gerilim şalt ürünleri, sigorta kutuları, LED aydınlatma ürünleri, klemensler başta olmak üzere birçok ürünün satışını yapıyor. Optimum fiyat/performans dengesini gözeten firma,  müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyor. 

‘Dürüstlük’, ‘Empati’, ‘Topluma Saygı’, ‘Adalet’ ve ‘Yardımlaşma’ değerlerinden ödün vermeyen Detay Elektromarket’in çözüm ortakları arasında ABB, Eaton, Günsan, Omron, Siemens, Viko, Panasonic gibi sektörün lider firmaları yer alıyor. 

Proaktif Anlayış, Kaliteli  ve Hızlı Hizmet! 

Detay Elektromarket’in misyonunu açıklayan Firma Sahibi Tayfun Aydal, “Profesyonel bakış açımız ve dürüstlüğümüz sayesinde bize güvenen iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımıza proaktif bir anlayışla en iyi ve hızlı hizmeti sunar, verdiğimiz taahhütler ve etik kurallar çerçevesinde yükümlülüklerimizi yerine getirirken topluma karşı sorumluluklarımızı sürdürmeye özen gösteririz.” dedi. 

Aydal, firmanın vizyonunu ise şu sözlerle aktardı: “Temel değerlerimize bağlı kalarak sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını esas alan bir anlayışla sektörün lider kuruluşları arasında yer almak ve iş alanlarımızı genişleterek müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünleri en iyi koşullarda sağlamak.”

Yeni Yatırımlar ve Atılımlar Yolda! 

Ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyada ekonomik açıdan zor zamanlar yaşanıyor.  Tedarik zincirine yaşanan sıkıntılar, döviz kurunda ve inşaat malzemeleri fiyatlarında yaşanan artış inşaat sektörünü derinden etkiliyor. Ülkemiz ekonomik konjonktürüne yönelik açıklamalarda bulunan Aydal, Türkiye’de yatırımların devam ettiğine ancak arz-talep dengesinde bozulmalar yaşandığına dikkat çekti. Müteahhitlerin ekonomik dalgalanma sebebiyle yeni projeler konusunda çekimser olduğunu belirten Aydal, büyük müteahhitlerin bile yeni projelerini askıya aldığını söyledi. Aydal, sözlerine şöyle devam etti: “Ülkemizde yatırımlar devam ediyor ancak yerli yatırımcı ekonomik koşullardan dolayı çekimser. Daha çok yabancı yatırımcıları sahada görüyoruz. Bu konuda dengenin sağlanmasında devletin izleyeceği politikalar önemli bir role sahip.” 

Detay Elektromarket’in gelecek planlarına dair bilgiler paylaşan Aydal, GES ve pano imalat sektörlerinde projeler geliştirmek istediklerini söyledi. Yeni kurulan bir şirket olduklarının altını çizen Aydal, “Hedeflerimiz büyük. GES ve pano imalat alanlarında yeni projelere dahil olmak istiyoruz. Ülkedeki ekonomik dalgalanmadan zarar görmek istemeyen tüm firmalara hizmet alanını genişletmelerini öneririm. Bu durum aynı zamanda risk dağılımı yapmanızı sağlar. Örneğin biz konut projeleri askıya alındığında endüstriyel otomasyon projelerine odaklanabiliyoruz. Bu sebeple hızla büyümek isteyen bir firma olarak kısa vadede hedefimiz faaliyet alanlarımızı genişletmek, yeni atılımlar yapmak.” dedi. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments