“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerEkonomi HaberleriEmlak Konut 100 Milyon Liralık Kredi Kullandığını Açıkladı!

Emlak Konut 100 Milyon Liralık Kredi Kullandığını Açıkladı!

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Mart ayı içerisinde 100 milyon liralık kredi kullandığını duyurdu. Şirket tarafından KAP üzerinden yapılan açıklama haberimizde…

İnşaat ve gayrimenkul sektörü bozulan ekonomik veriler nedeni ile zor günler geçirmeye devam ederken inşaat şirketleri bu dönemde ayakta kalmak için büyük bir mücadele vermeye devam ediyor. 

Gayrimenkul sektörünün en büyük şirketleri arasında yer alan Emlak Konut GYO Mart ayı içerisinde 100 milyon liralık kredi kullandığını duyurdu. 

Emlak Konut GYO: 100 Milyon Liralık Kredi Kullandık! 

Türkiye’nin öncü gayrimenkul şirketleri arasında yer alan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Şirketi Kamuoyu Aydınlatma Platformu KAP üzerinden yapmış olduğu açıklamasında Mart ayı içerisinde 100 milyon liralık kredi kullandıklarını duyurdu.  Şirketin KAP üzerinden kredi kullanımı hakkında başlığı ile yapmış olduğu duyuruda 16 Mart 2020 tarihi itibari ile 100 milyon liralık kredi kullanıldığı bilgisi açıklandı. 

Emlak Konut Projeleri Satışları Sürüyor 

Bir yandan yeni projelere hazırlanan Emlak Konut GYO bir yandan da eski projelerin kalan konut stokları için satışlarına devam ediyor.  Başkent Emlak Konut projesi ile peşinatsız yüzde 0.79 vade farkı ile taksitle satış yapılırken pek çok projede konut kredisi kullanmadan taksitle ev sahibi olma imkanı sunuluyor. 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“Samsun
“UNICERA
“isaf-banner

Most Popular

Recent Comments