“yr-kurban-bayramı-banner”
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriEn Çok Konut Üretimi Yapan Şirket Ödülü Özyurtlar Holding'e Verildi

En Çok Konut Üretimi Yapan Şirket Ödülü Özyurtlar Holding’e Verildi

Özyurtlar Holding, Real Estate Stars/Gayrimenkul Liderleri Zirvesi’nde en çok konut üretimi yapan şirket ödülünü aldı.

Geçmişten gelen köklü tecrübesiyle gayrimenkul ve inşaat sektörünün gelişimine yol gösteren projelerin mimarı Özyurtlar Holding, Ekonomist& Capital dergilerinin düzenlediği Real Estate Stars/ Gayrimenkul Liderleri Zirvesi’nde, 2019’dan bu yana “En çok konut üretimi yapan şirket” kategorisinde 1’incilik ödülüne layık görüldü. 

Düzenlenen ödül töreninde Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, ‘Gayrimenkul ve inşaat sektörüne sadece proje değil, yeni gelişim alanları kazandıran bir holding olarak bu misyonumuzu sürdürmeye devam edeceğiz’ dedi.

1990 yılından bu yana, 1 milyon 500 bin metrekarelik bir alan üzerinde 15 bin konut üreterek, 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, Real Estate Stars/ Gayrimenkul Liderleri Zirvesi’nde;30 yıllık birikimiyle 1’incilik ödülüne layık görüldü. Ekonomist & Capital dergilerinin düzenlediği zirvede Özyurtlar Holding, 2019’dan bu yana “En çok konut ürertimi yapan şirket” kategorisinde 1’incilik ödülü aldı. 

Özyurtlar Holding adına ödülünü alan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, konuya ilişkin şu değerlendirmede bulundu:

‘Yeni yatırımlarımızla çalışmalarımızı soluksuz sürdüreceğiz’

‘Özyurtlar Holding olarak 30 yıldan bu yana hayata geçirdiğimiz projeler ile gayrimenkul ve inşaat sektörüne büyük bir katma değer sağladık. Bundan 30 yıl önce, 15 bin konut hedefiyle yola çıkmıştık. Bugün geldiğimiz noktada bu hedefi başarıyla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gayrimenkul ve inşaat sektörünün 30 yıllık tarihine değer katan bir holding olarak sektörümüzün gelişimi yönünde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yeni dönemde var olan yatırımlarımıza ek olarak, yeni yatırımlarımızla sektörün en büyük oyuncularından biri olarak sektöre yenilikçi ve prestijli projeleri kazandırmayı hedefliyoruz.’

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments