Demirsan Mekanik Havalandırma
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriEvan Yapı Malzemeleri, 30 Yıldır Sektörünün Öncüsü Olmaya Devam Ediyor

Evan Yapı Malzemeleri, 30 Yıldır Sektörünün Öncüsü Olmaya Devam Ediyor

2018 yılında proje, kurumsal satış ve bayilik işlerine yoğunlaşan firma, 2020 yılı itibarıyla yurtdışı ihracatı yapmaya başladı. Sektördeki bilgisi ve deneyimiyle tüm Avrupa’da hizmet veren Evan Yapı Malzemeleri, 2 yılda toplam 20 ülkeye ihracat yaparak başarısını ortaya koydu. 

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük firmalarının bayi ve ana bayisi olan firma, sorunsuz, çözüm odaklı ve yüzde 100 müşteri memnuniyet hedefli çalışmasıyla ön plana çıkıyor. 

Ürünlerinde kalite ve konfora önem veren Evan Yapı Malzemeleri, kil ve kuvarsın birleşimi ile ürettiği eviye grubunda, yüksek dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım ile estetik ve işlevselliğin dikkate alınmasıyla yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlıyor. 

Evan Yapı Malzemeleri, Siemens, Teka, Franke gibi markaların ankastre ürünlerini, Eviye grubunda Teka, Franke, Blanco, Marmorin, Hafele, Nuevo gibi dev markaların ürünlerini Hırdavat, kapı donanımları, banyo, mutfak gibi yaşam alanlarında, elektrik ve tesisat denilince aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçları Hafele, Grass ürünleriyle tek bir çatı altında topluyor. 

Uzman Kadro, Yüksek Tecrübe

Perakende sektöründe yakaladığı ivmeyi özellikle konut projelerinde yakalamayı amaçlayan firma, daha fazla müteahhit ile görüşmeler yaparak, iç tasarımlarda da adından söz ettirmeyi hedefliyor. Alanında uzman kadrosuyla bilgi ve birikimini her daim kanıtlayan firma, profesyonel ekibinin verimliliğine verdiği dikkatle çalışan ve müşteri mutluluğunu kusursuz bir şekilde sağlıyor. 

Kurulduğu günden bugüne yaptığı işlerle farkını ortaya koyan Evan Yapı Malzemeleri, sektördeki varlığını her gün katladığı başarısıyla devam ettiriyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments