“Yapiradar
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriKısa Sürede Yükselen Güç: Karbey Demir Çelik

Kısa Sürede Yükselen Güç: Karbey Demir Çelik

20 yıllık iş tecrübesine sahip kurucularının alanındaki bilgisiyle Nisan 2022’den itibaren hizmet vermeye başlayan Karbey Demir Çelik, kısa sürede sektördeki varlığını ortaya koyarak güçlenmeye devam ediyor. 

Karbey Demir Çelik; bims, çelik hasır, çimento, çivi, flimasin, gazbeton, hazır beton, demir, sıva alçısı, tuğla, tel gibi ürünlerin satışının yanı sıra lojistik alanında da hizmet veriyor. 

Karbey Yapı Market çatısı altında inşaat malzemesi çeşitliliğini artırarak talep edilen tüm ürünleri müşterilerine sunmayı hedefleyen firma, sektördeki yerini koruyarak Trakya, Ege ve Akdeniz’de alanının aranan firmalarından biri olma hedefine emin adımlarla ilerliyor.

Karbey Demir Çelik, her geçen gün değişen koşullara ayak uyduran bir yönetim anlayışı ile sektöre katkı sağlıyor. Firma, hizmet, ürün ve iş süreçlerini kapsayacak şekilde teknoloji ve dijitalleşme alanındaki çalışmalarını da hız kesmeden sürdürüyor. 

Çevre Dostu Şirket Anlayışı

Faaliyetlerini doğa ve insana saygı çerçevesinde gerçekleştirmeyi ilke edinen firma, ülkemize yatırım yapmayı görev kabul ederek, çevre üzerindeki olumsuz etkileri en aza indirgeyecek şekilde sürdürülebilirlik anlayışıyla ilerliyor. 

Karbey Demir Çelik hakkında bilgi veren Firma Sahibi Suvat Karataş, ‘Karbey Demir Çelik olarak en iyi bildiğimiz işi en iyi şekilde yapma; üstün ürün ve hizmet sağlama hedefimizle durmaksızın yıllarca çalışarak günümüze uzanan bu süreçte özellikle demir-çelik sektöründe hizmet vermenin yanında, diğer yatırımlarımızı gerçekleştirdik. Öz sermayemizle yaptığımız bu yatırımları planlarken ülkemizin geleceğine olan inancımız ve güvenimiz en büyük motivasyonumuz oldu.’’ ifadelerini kullandı.  

Henüz 4 aydır hizmet veren firma, sorumlu, çözüm odaklı ve güvenilir iş ortağı olmasıyla bulunduğu bölgenin aranan kuruluşlarından biri haline gelmeyi başardı.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments