Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriGalericiler Sitesi İnşaatı Başladı!

Galericiler Sitesi İnşaatı Başladı!

İçerisinde yazıhaneler, araç sergileme alanları ve araç bakım servislerinin yer alacağı galericiler sitesi inşaatı Manisa’nın Demirci ilçesinde başladı.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, düzenlenen temel atma töreninde, galericiler sitesinin 5 bin 300 metrekare alan üzerine inşa edileceğini söyledi.

Sitede 25 adet 100’er metrekarelik yazıhane, 9 araç servis ve bakım tamirhanesi ve sosyal donatı alanlarının bulunacağını dile getiren Selçuk, Demirci esnafının yıllardır beklediği hizmeti yerine getirecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Halka verdikleri sözü yerine getirmek için gece gündüz çalıştıklarını belirten Selçuk, şunları söyledi:

“Galericiler sitesi bizim çok önemsediğimiz bir yatırım. Esnafımız maalesef bugüne kadar ilçe merkezinde hizmet vermekteydi. Vatandaşlarımız hem almak istedikleri araçlara kolaylıkla ulaşabilecekler hem de galericiler sahip oldukları araçları teşhir edebilecekler. Bununla birlikte Demirci’mizin sanayisini ileriye taşımayı amaçladık. 2 kademeli bir yatırım olacak. Alt katta araç servis iş yerleri ile vatandaşlarımız dışarıya gitmeden araç bakımlarını ilçemizde yaptırabilecekler. İnşallah galericiler sitesi tamamlandığında örnek vizyon bir yatırım olacak.”

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments