Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerKültürel HaberlerGaziantep Sosyal Tesis İnşaatında Sona Gelindi

Gaziantep Sosyal Tesis İnşaatında Sona Gelindi

Gaziantep Şahinbey İlçesi, Geylani Mahallesi’ne inşa edilen dev sosyal tesisin inşaat çalışmalarında son aşamaya gelindi. Gençlik Merkezi olarak da kullanılabilen dev tesisi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu anlattı. 

10 bin 831 metrekarelik inşaat alanına sahip olan Sosyal Tesis, Gaziantep Geylani Mahallesi’nde yapılıyor. İçerisinde Millet Kıraathanesi, düğün salonu, zabıta birimi, pazar yeri, spor salonu ve ticari alanlar barındıracak olan tesisi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu duyurdu. 

Gençlik Merkezi olarak da kullanılabilen tesis hakkında, 10 bin 831 metrekarelik inşaat alanı üzerine yapılacak olan tesis; bodrum, zemin, zemin ara, birinci ve ikinci katlardan oluşacak. Çok amaçlı tesiste pazar yeri, ticari alanlar, kadın erkek spor salonu, millet kıraathanesi, büyük ölçekli düğün salonu ve zabıta birimi için yer bulunacak.” sözlerini kullanan Tahmazoğlu, ‘’Şahinbey Belediyesi olarak hem şehir merkezinde hem de mahalle olan köylerimizde sosyal tesis çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şahinbey Belediyesi olarak önceliğimiz vatandaşımızın rahatlığı ve ihtiyaçlarının karşılanması. Geylani Mahallesi’ne pazar yeri ve gençlik merkezi olarak kullanılabilecek çok amaçlı bir tesis inşa ediyoruz. Tesisimizi en kısa süre içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz. Bu anlamda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Tesisimizin şimdiden tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments