Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerKültürel HaberlerGaziantep Yeşilvadi Pazar Yeri İnşaatı Devam Ediyor

Gaziantep Yeşilvadi Pazar Yeri İnşaatı Devam Ediyor

Gaziantep, Dumlupınar’da Şahinbey Belediyesi tarafından yapılan Yeşilvadi Pazar Yeri’nin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Gaziantep, Şahinbey ilçesine konumlandırılan Yeşilvadi Pazar Yeri, bölgenin gelişimi için hayata geçiriliyor. Dumlupınar ve Yeşilvadi Mahallesi’ni birbirine bağlayan Yeşilvadi Pazar Yeri ve Sosyal Tesis çalışmalarını yerinde inceleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, işçilerle bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Bölge halkının isteklerine göre pazar yerinin şekillendiğini söyleyen Tahmazoğlu, “Dumlupınar Mahallemizin sınırları içerisinde yaptığımız Yeşilvadi Pazar yerimiz Dumlupınar ve Yeşilvadi Mahallemize hitap edecek komplike bir tesis. Tesisimizin alt katında tanzim satışı yapacak olan mağazalarımız olacak. Otopark alanımız ve fırınımız olacak. Özellikle vatandaşımızın ucuz gıdaya erişimi için üreticiden tüketiciye direkt olarak buradan alışveriş yapmalarını sağlayacağız. Yapacağımız atölyelerle evleri yakın olan hanım kardeşlerimiz çalışarak aile bütçelerine katkı sağlayabilecekler. Tesisimizin yan tarafındaki parkı da tamamladığımızda burası çok güzel ve birçok mahalleye hitap edecek önemli bir tesis olacak tesisimizin şimdiden Şahinbey İlçemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments