Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerKültürel HaberlerGazipaşa Kültür Merkezi İnşaatı Tamamlandı

Gazipaşa Kültür Merkezi İnşaatı Tamamlandı

Antalya ili Gazipaşa ilçesinde inşa edilen Gazipaşa Kültür Merkezi tamamlandı. Açılış için gün sayılan merkezin, ilçenin sosyal hayatına önemli katkı sağlaması bekleniyor. 

Yakında açılış yapılacak olan Gazipaşa Kültür Merkezi’nde inşaat çalışmalarının tamamlanmasının ardından temizlik ve çevre düzenlemesi işlemleri başlatıldı. Kültür Merkezi’nin hizmete açılmasıyla birlikte Gazipaşa vatandaşları, ilk sinema ve tiyatro salonuna kavuşacak. 

Toplam 5 bloktan oluşan merkez, 6 bin 700 metrekare inşaat alanına sahip. Blokların birinde sinema, tiyatro, çok amaçlı salon, prova odaları ve fuayeler yer alırken diğer bloklarda kreş, çikolata ve pastacılık atölyesi, cam işçiliği atölyesi, seramik atölyesi, ATASEM ve ATABEM bulunuyor.

Sosyo-kültürel katkı sağlaması hedeflenen Gazipaşa Kültür Merkezi hakkında konuşan Pazarcı Mahalle Muhtarı Mehmet Tuncel, “Halkımız kolayca kurslara gelip gidebilecek. Burası büyük bir ihtiyaca cevap verecek. Başkanımız Muhittin Böcek’e mahallem ve ilçem adına çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel bir çalışmaya imza attılar. Hep birlikte buradan faydalanacağız.” dedi.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments