Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriGNC Makina, Yeni Binasına Taşındı

GNC Makina, Yeni Binasına Taşındı

GNC Makina yapımı tamamlananan yeni binası için muhteşem bir parti düzenledi.

Talaşlı imalat sanayinin temel üretim araçlarından takım tezgâhları alanında faaliyet gösteren GNC Makina, yapımı bir yıldır süren ve yeni tamamlanan binasına taşındı. Firma, ofisini tüm çalışanlarına verdiği muhteşem bir partiyle açtı. Yönetim Kurulu’nun tamamının katıldığı davetin moderatörlüğünü Jess Molho yaparken gecede Juke Box Grubu’nun canlı sahne performansı katılımcılara güzel anlar yaşattı.


GNC Makina yeni binasına taşındı. Yapımı tamamlanan binanın içinde eğitim alanlarıi demoların yapılacağı uygulama alanları, ofisler yer alıyor. Yeni binanın açılışına özel düzenlenen davete yaklaşık 70 kişi katıldı. GNC Makina Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Çetinkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Yıldız, Turgay Yıldız ve Berat Çetinkaya’nın da katıldığı açılış davetinin moderatörlüğünü Jess Molho üstlendi. 6 saat süren partide tüm katılımcılar unutulmaz anlar yaşadı.

“Hedeflerine Adım Adım Ulaşan Bir Şirket Olma Yolunda İlerliyoruz”

Partide açılış konuşmasını yapan GNC Makina Genel Müdürü Emre Seçkin, GNC Makina’nın 11 yaşında olduğunun altını çizerek kurucuların vizyonu ve çalışanların özverisi sayesinde hedeflerine adım adım ulaşan bir şirket olma yolunda ilerlediklerini söyledi. Sektörünün parlayan yıldızı olma özelliğini gelecek yıllara da taşıma çalışmalarının devam edeceğini belirten Seçkin, 11 yıl gibi kısa sürede takım tezgâhları sektörünün ilk 3 şirketinden biri olmak gibi büyük bir başarıya imza attıklarını ifade etti. Bugün yapılan pazar araştırmalarında ilk akla gelen 2’inci şirket olduklarını ve bunun haklı gururunu yaşadıklarını dile getiren Seçkin, sözlerine şöyle devam etti: “En büyük vizyonumuz, sektöründe üreticilerin hedeflerine ulaşmak için ilk tercih edecekleri şirket olmak. Bu yolda emeklerimizin karşılığını her yıl yaşadığımız hatırı sayılır büyümeyle alıyoruz. Genç, dinamik, zeki ve vizyoner reflekse sahip olan GNC Makina’nın bu yoldaki en büyük yardımcıları adeta aile bağlarıyla birbirine sımsıkı bağlanan, güven dolu iş arkadaşlarımızdır. Pandemiye rağmen yaptığımız yatırımlar ve özverili çalışmalarla henüz yıl bitmeden ciromuzu geçtiğimiz yıla oranla ikiye katladık. Alınan siparişlerle bu büyümenin yılı kapatmadan daha da artacağını düşünüyorum. Bunun için tüm GNC Makina ailesine buradan teşekkür etmek istiyorum. Bunu hep beraber başardık.”


Emre Seçkin’in konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Üyeleri de 10 yıl gibi kısa bir sürede rüyalarını gerçekleştirmiş olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşayarak çalışma arkadaşlarına bunu hep birlikte başardıklarını bir kez daha dile getirdiler ve herkese teşekkür ettiler. ‘Sen Gelince’ konseptiyle düzenlenen partide Jess Molho’nun modere ettiği birçok eğlenceli yarışma yapıldı ve kazananlara sürpriz hediyeler dağıtıldı. Davetliler gecede sahne alan ‘Juke Box’ grubunun canlı performansıyla doyasıya eğlendiler, şarkılara eşlik ettiler ve bol bol dans ederek başarılarını kutladılar.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments