Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriVitrA ve Artema, En Yeni Ürünlerini UNICERA İstanbul’da Sergiledi

VitrA ve Artema, En Yeni Ürünlerini UNICERA İstanbul’da Sergiledi

Eczacıbaşı çatısı altındaki Vitra ve Artema, 2-6 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Yeşilköy’deki CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen UNICERA İstanbul’da en yeni ürünlerini sergiledi. 

Vitra ve Artema, en yeni ürünlerini bu yıl da UNICERA İstanbul’da sergiledi. 2-6 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Yeşilköy’deki CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda, Vitra ve Artema stantlarında seramik sağlık gereçlerinden armatür, banyo mobilyası ve karolara, zengin bir ürün yelpazesi sunuldu. Yeni gömme rezervuarların ilk  kez tanıtıldığı fuarda, en çok dikkat çeken ürün ise kapsamlı root koleksiyonu oldu. 

Vitra’nın yeni karo koleksiyonları MarmoMix, CementMix, Urban Travertino, Atelier 01, Boscostone ve Marmostone da fuarda görücüye çıktı. 

Banyo Tasarımları

Hayal edilen banyo tasarımlarının kolaylıkla yapılabilmesi amacıyla hayata geçirilen yeni Root koleksiyonu,  dar veya geniş tüm banyo alanlarına uyum sağlayabilen ölçü ve model çeşitliliği sunuyor. Koleksiyonda, kişiselleştirilmiş banyo deneyimi için Root Flat, Root Groove, Root Classic olmak üzere 3 farklı tasarım alternatifiyle sunuluyor. Root Flat, yalın ve sade hatlarıyla minimal tarzı benimseyenlere hitap ediyor. Kapaklardaki fuga detayı ve mat renk seçeneğiyle dikkat çeken Root Grove, banyolara modern bir görünüm kazandırıyor. Root Classic ise geleneksel tasarım çizgisinden vazgeçmek istemeyenlere hitap ediyor.

Armatürler

Root armatür koleksiyonu, form, renk ve boyut çeşitliliği ile banyoların en önemli tamamlayıcısı konumunda. Root Round armatür koleksiyonu yalın tasarım çizgisini yuvarlak hatlarla ortaya koyarken Root Square armatürler ise özel renk alternatifleriyle dikkat çekiyor. Artema’nın Root armatürleri, su kaybını önleyen özel kartuşuyla hem sürdürülebilir geleceğe hem de aile bütçesine katkıda bulunuyor.

VitrA’nın yüzeylerle ilgili yenilikleri, birbirleriyle uyumlu renk gruplarında farklı ve sayısız kombinasyon yaratma özelliğini de içinde barındırıyor. Çağdaş mekanlar için klasik mermerlerden ilham alan Iconic Awards 2021 sahibi MarmoMix, mimarinin güçlü yapı taşlarından mermerin görünümünü yüzeylere taşıyarak, farklı döşeme alternatifleri sunuyor. Good Design ödüllü CementMix ise modern şehir mimarisinin temel unsurlarından betondan esinlenen sistemsel bir yaklaşım getiriyor. Farklı malzeme ve formatların sofistike karması ColorCode sistemindeki Urban Travertino karo koleksiyonu, traverteni porselenin gücü ve dayanıklılığıyla yüzeylere taşıyor.

Karo Koleksiyonları

VitrA, mimaride kullanılan doğal taş, mermer, ahşap, beton ve seramik dokularından oluşan PRO Nature karo kütüphanesini yenilikleriyle zenginleştirdi. Sergilenen koleksiyonlar arasında, doğal taş ve mermerin izlerini yüzeylerde buluşturan Marmostone ve Boscostone dikkat çekiyor. Kısa bir süre önce Red Dot ödülü alan, VitrA’nın en yeni karo serilerinden Atelier 01 ise 20. yüzyılda tasarım ve mimariye yön veren Bauhaus akımından ilham alan geometrik formlarıyla, her seferinde özgün bir tasarım yapılmasına olanak tanıyor. VitrA’nın CementMix, MarmoMix ve Atelier 01 karoları, çevre dostu Ecolabel ve GREENGUARD sertifikalarıyla dikkat çekiyor.

Gömme Rezervuar

VitrA, pazar lideri olduğu gömme rezervuar kategorisinde yenileniyor. Yeni gömme rezervuarlar, tasarım farklılıklarının yanı sıra, zaman ve bütçeden tasarruf olanağı getiren montaj kolaylığıyla da dikkat çekiyor. 10 yılık garanti süresinin yanı sıra, 30 yıl yedek parça sağlama garantisiyle sunulan VitrA gömme rezervuarlar; hızlı, kolay ve hatasız montaj özellikleriyle zaman ve bütçeden tasarruf ettiriyor. Ayrıca kullanıcıların banyolarını geleceğe hazırlamak için kırım yapmadan kolaylıkla elektrikli ürünlere geçiş yapmasına imkan tanıyor. 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments