“Yapiradar
Ana SayfaHaberlerFirma Haberleriİç Mimaride Kalite ve Estetiğin Adı: Akyol Tasarım

İç Mimaride Kalite ve Estetiğin Adı: Akyol Tasarım

1995 yılında kurulan ve ağırlıklı olarak iç mimari tasarımlar yapan Akyol Tasarım, kalite ve estetikten ödün vermeden faaliyetlerini sürdürüyor. Kurulduğu günden bu yana çizgisini bozmadan devam eden firma; dinamik, yenilikçi ve her biri alanında uzman çalışanları ile müşterilerine özgün tasarımlar sunuyor.

Nitelikli tasarımcıların nitelikli projeleri oluşturabilmeleri için tasarım sürecinin doğru yönetilmesine özen gösteren firma; konut, ofis, sosyal mekanlar, cephe ve otel projelerine mimari tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmeti sağlıyor. 

İç mimari tasarımlarında fonksiyonelliğe en az estetik kadar önem verdiklerini anlatan Akyol Tasarım Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Akyol, ‘’Firma olarak yaratıcılığı en üst düzeyde kullanıyoruz. Yaratıcılığı teknoloji ve profesyonellikle birleştirerek kullanıcıya daha yaşanabilir, daha motive edici mekanlar teslim etmeyi amaçlıyoruz” dedi. 

Teknoloji ve Sanatın Birleşimi 

Çalıştıkları firmaların profillerini de dikkate alan Akyol Tasarım, teknoloji ve sanatı bir araya getirerek özgün bir bakış açısı ortaya koyuyor.  Mekanların motive edici olmasını ilke edinen Akyol Tasarım bugüne kadar aralarında Bilkent Loft, Lima Vadi, İstanbul Konakları, Süleymaniye Külliyesi, Yalova Termal Otel, Ankara Valiliği Sosyal Tesisleri ve Sivas Vali Konağı’nın da yer aldığı birçok önemli projeye imzasını attı.

Şirketin aynı zamanda Yönetim Kurulu ekibinde yer alan İç Mimar Çiğdem Akyol, Bilkent Üniversitesi Mimari Çevre Tasarımı bölümünde eğitim hayatını tamamladı. Mezuniyet sonrasında sektörün ileri gelen firmalarında görev alarak tecrübe edinen Akyol, tüm bilgi, birikim ve deneyiminini Akyol Tasarım çatısı altında müşterilerine aktarıyor. 

Birlikte olmanın gücünü yakalayan, büyük bir motivasyonla çalışan bir ekibe sahip olan Akyol Tasarım, nitelikli projeler elde edebilmek için nitelikli tasarımcıları bünyesinde barındırıyor. İnovatif ekibiyle birlikte sektördeki başarısını kat kat arttırmayı hedefleyen firma, a’dan z’ye tüm tasarım sürecinde müşterilerine doğru yolu göstermeyi amaçlıyor. 

En İyi Referanslar Akyol Tasarımda 

Kurulduğu günden bu yana başarılı işlere imza atan Akyol Tasarım, Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı İç İşleri Bakanlığı, Bella Pais Projesi/Barış İnşaat, Ateş Orman Ürünleri/Özel Konut, Ateş İnşaat/Paradise Beytepe, Yıldırım Grup Konut Projesi, Yıldırım Kule/Yıldırım Grup Konya Yolu Ofis Projeleri, Allora Beytepe, Panaroma Evleri, Bulvar Limka, Botanik Life, Gözüm Park Yaşamkent, Gözüm Başkent Loft, Twin Towers, Orjin Kule ve Arp Kule gibi önemli referanslara da sahip. 

Detaylı Bilgi İçin: 

www.akyoltasarim.com 

www.instagram.com/akyolmimarliktasarim/

www.instagram.com/cigdem_akyol_/

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments