“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerİnşaat Sektörü Turizmin Göz Bebeği Bodrum'da Buluşuyor

İnşaat Sektörü Turizmin Göz Bebeği Bodrum’da Buluşuyor

Ege’nin iki yakasını birleştiren ‘Bodrum Dekorasyon Tadilat ve İnşaat Malzemeleri Fuarı Decoyap Bodrum’ 22-25 Ocak 2020′ tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

100’e yakın firmanın katılımıyla gerçekleşecek organizasyon 5 bin ziyaretçi hedefliyor. İnşaat sektörüne yeni bir ivme kazandıracak fuarda, banyo ve mutfak donanımlarından ev mobilyalarına, havuz ekipmanlarından bahçe mobilyalarına kadar dekorasyona dair her şey yer alacak.

Yerli ve yabancı turistin gözdesi Bodrum, gayrimenkul sektöründe yükselişe geçti. Ünlü tatil beldesi büyük şehirlere alternatif arayan inşaat firmaları içinde yeni rota olarak ön plana çıkıyor. Bölgede lüks konut projeleri, otel yatırımları ardı ardına gelirken, turizm ekonomisinin yanı sıra gayrimenkulde de önemli bir finansman ortaya çıkıyor. Bu kapsamda yapılan organizasyonlar ve fuarlar bir kat daha önem kazanıyor. 22-25 Ocak 2020′ tarihleri arasında Bodrum Herodot Kültür Merkezi Fuar ve Sergi Alanı’nda düzenlenecek ‘Bodrum Dekorasyon Tadilat ve İnşaat Malzemeleri Fuarı Decoyap Bodrum’ özellikle Ege’de sektöre önemli bir hareketlilik katacak.

Sektörün ticari hacminin gelişmesi anlamında önemli bir buluşma noktası olacak fuar hakkında açıklamalarda bulunan Demos Fuarcılık Genel Müdürü Hüseyin Aslan, “Bankaların kredi faizlerini indirmesi ile sektörde yavaş yavaş hareketlenmeler başladı. Bizde oluşturduğumuz uluslararası platform ile bu hareketlenmeye önemli katkılar sağlayacağız. Yerli ve yabancı turistin göz bebeği olan Bodrum’da tatil sezonu açılmadan önce düzenlenecek fuarımız ile birlikte gerçekleşecek ticari faaliyetler hem ülke hem de bölge ekonomisine önemli katkılar sağlayacak.

RELATED ARTICLES
- Advertisment - “Yapi
“Samsun
“UNICERA
“isaf-banner

Most Popular

Recent Comments