“Yapiradar
Ana SayfaHaberlerKayseri’ye Yeni Aile Sağlığı Merkezi Geliyor

Kayseri’ye Yeni Aile Sağlığı Merkezi Geliyor

Kayseri, Kocasinan ilçesi Yunusemre Mahallesi’nde yapılan kentsel dönüşüm çalışmaları ile birlikte Aile Sağlığı Merkezi de kurulacak. 

Kocasinan’da gerçekleştirilen kentsel dönüşüm çalışmalarının beraberinde Aile Sağlığı Merkezi yapılması kararlaştırıldı. Alınan kararı değerlendiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ‘’Vatandaşlarımızın refahına ve mutluluğuna katkı sağlıyoruz.’’ dedi.

İnşaat alanlarını ziyaret ederek incelemelerde bulunan Çolakbayrakdar, “Yunusemre Mahallemizdeki inşaatına başlanan aile sağlık merkezindeyiz. Yunusemre ve Yavuzlar bölgesindeki yaşayan hemşehrilerimize hizmet verecek olan aile sağlık merkezi, hızlı bir şekilde tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Bölgenin gerek alt yapı, park bahçe, yol ve çevre düzenlemesi gerekse içinde bulunduğumuz alan gibi farklı sosyal donatılarıyla belediye olarak hizmet üretmeye devam ediyoruz. Önümüzdeki zaman diliminde başlayacağımız parklar, yollar ve çevre düzenlemesiyle bölge daha güzel çehreye kavuşacak. Vatandaşlarımızın daha huzurlu ve daha konforlu yaşamaları için bu yaz sezonunda da çalışmalarımızı artırarak devam ettirmiş olacağız. Kocasinan Belediyesi olarak ihtiyaç duyulan her alanda en iyisini sunabilmek için yoğun gayretimiz var. Hedefimiz en hızlı şekilde kazasız, belasız projelerin inşaatını tamamlamaktır. Şimdiden bölge sakinlerimize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments