“Yapiradar
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriKent İncek’te 2 Blok İnşaatı Tamamlandı

Kent İncek’te 2 Blok İnşaatı Tamamlandı

Besa Grup tarafından Ankara’nın en sevilen ilçelerinden biri olan İncek’te inşa edilen Kent İncek projesinde 2 blok inşaatı tamamlanarak yaşam başladı. 3’üncü blok teslimleri ise yıl sonunda yapılacak. 

Ankara, İncek’te 54 dönüm arazi üzerine konumlandırılan Kent İncek projesi, toplam 3 blok ve 604 adet konuttan oluşuyor. Proje sahibi Besa Grup’un Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Efe Bezci konuya ilişkin, “50 yıllık geçmişiyle Besa, bugüne kadar 6 binden fazla konut üretti.  Sadece insanları bir çatı altında toplamak yerine sosyalleşecekleri, komşuluk ilişkilerini geliştirecekleri, huzur ortamı bulacakları, hemen yakınlarında sosyal donatılar olacak projeler hayata geçiriyoruz. Kent İncek de Besa’nın sürdürdüğü kalite anlayışının yansıdığı en prestijli projelerimizden. 2 blokta inşaatlar tamamlandı, oturum başladı. 3 blok da bu yıl sonunda tamamlanacak.” şeklinde açıklama yaptı. 

Projenin 5 farklı tipte daire seçeneklerine sahip olduğunu söyleyen Bezci, Mogan Gölü manzaralı Kent İncek projesinin hem şehir merkezine yakın hem de doğayla iç içe olduğunu belirtti. 

İncek projesi dışında devam eden birçok proje olduğunu vurgulayan Bezci, Ankara’nın ilk AVM si olan Galleria AVM’yi “Strip Mall” konsepti ile yeniden düzenledik ve kiralamasını tamamlayarak hizmete açtık. Ankara’da ‘Avrupa’nın En Büyük Outleti’ projemizin geliştirme çalışmaları da aynı hızla devam ediyor. Ayrıca The BO Viera ile Bodrum’un en büyük inşaat, çevre, plan ve peyzaj revizyonunu hayata geçirdik. Toplam 150 dönüm arazi üzerinde tamamı deniz ve gün batımı manzaralı 315 villa ve rezidanstan oluşan, Hilton grubunun üst segment, soft branded markası CURIO’nun 85 odalı otelinin yer aldığı, arazinin doğal eğimlerini çok başarılı biçimde kullanan, mimarinin peyzajın içerisinde eridiği The BO Viera tamamlandığında Bodrum’un doğasına saygılı en önemli projesi olacak.” dedi.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments