“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaHaberlerMiktat Kuzhan, Atalian Türkiye COO’su Olarak Atandı

Miktat Kuzhan, Atalian Türkiye COO’su Olarak Atandı

Türkiye’nin en büyük tesis yönetimi firmalarından Atalian Türkiye’nin COO pozisyonuna Miktat Kuzhan getirildi. Atalian Türkiye’ye Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.’den katılan Kuzhan, yeni görevinde operasyonel hizmetler, birimler arası koordinasyon, işletim modelleri ve sistemlerin geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olacak.

Miktat Kuzhan, Anadolu Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İş hayatına Şişecam’da üretim şefi olarak başlayan Kuzhan, Ece Türkiye’de operasyon müdürü ve bölge operasyon müdürü görevlerinde bulundu. Son olarak Tepe Servis ve Yönetim’de genel müdür yardımcısı olarak çalıştı. Miktat Kuzhan, TESHİAD ve Tesis Yönetimi Derneği (TRFMA) Yönetim Kurulu Üyesi, iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

Atalian Türkiye hakkında:

Dünyanın önde gelen tesis yönetim hizmetleri sağlayıcılarından biri olan Atalian Global Services, 30’dan fazla ülkede 125 binden fazla çalışanıyla özel sektör ve kamudaki müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte çözümler geliştiriyor.

2013 yılında Türkiye pazarına giren Atalian Türkiye bünyesinde 5 bini aşkın kişi çalışıyor. Atalian Türkiye, entegre tesis yönetimi hizmetleri kapsamında müşterilerine çok geniş bir hizmet alanıyla destek veriyor: tesis yönetimi, enerji yönetimi, bina otomasyon sistemleri, temizlik, güvenlik, teknik bakım, resepsiyon, peyzaj, inşaat & renovasyon. Atalian Türkiye, seçilen stratejik alanlarda 5 yıl içinde Türkiye’nin en büyük entegre tesis yönetimi firması olmayı hedefliyor.

Atalian Türkiye’nin hizmet verdiği önemli markalar arasında Renault, Ford, Mercedes, Bosch, CarrefourSA, Migros, Sütaş, Coca-Cola, Ikea, Boyner, LCW, Gratis, Media Markt, Simit Sarayı, Panasonic-Viko, Yapı Kredi, Odeabank, UPS, Nef, TED Ankara Koleji, TED Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Aselsan, Doğuş Grubu ve Anadolu Grubu ile İnİstanbul, Brooklyn Park, Nivo İstanbul projeleri yer almaktadır.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments