“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerNihat Özdemir: Atatürk Olimpiyat Stadı Yenilenecek!

Nihat Özdemir: Atatürk Olimpiyat Stadı Yenilenecek!

LİMAK Holding patronu Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Atatürk Olimpiyat Stadyumu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Yapılan seçimlerin ardından Futbol Federasyonu Başkanı olarak seçilmeyi başaran Nihat Özdemir görevine tüm hızı ile devam ediyor.

Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nun Son Durumu Ne?

Türkiye’nin üstlendiği çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapan Atatürk Olimpiyat Stadyumu hakkında önemli açıklamalarda bulunan Özdemir “Sayın Demirören yönetiminde Fatih Terim ile yola çıktık. Önemli değişiklikle genç bir jenerasyon yakalayıp geleceğin takımını kuralım dedik. Şimdi de Şenol Güneş ile birlikte yolumuza devam ediyoruz. Hedefimiz Avrupa Şampiyonası. 2028’de yapılacak. Bu program çok iyi bir gösterge oldu.

Şampiyonlar Ligi finali, Süper Kupa’dan daha değerli. Biz Riva’dayız. Orada yeni bir tesisimiz var. O da yetmiyor. Bayan takımımız da var. Bunların hepsinin eğitimleri, seminerleri var. Orayı (Atatürk Olimpiyat Stadı) yeni bir futbol merkezi haline getirmek istiyoruz. 30 Mart’ta bitirmek istiyoruz. 2020’nin sonunda Atatürk Olimpiyat Stadı’nı hedeflediğimiz projenin son noktasına getiririz.”

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments