“Yapigundem
Ana SayfaProjelerÇelikbari İnşaat'tan Çanakkale'ye Yeni Proje

Çelikbari İnşaat’tan Çanakkale’ye Yeni Proje

GardenPark Evleri 14 bin 666 metrekare arsa alanı üzerinde 4 blokta toplamda 148 daireden meydana geliyor. 7 katlı olarak tasarlanan bloklarda büyüklükleri 115 ile 135 metrekare arasında olan ebeveyn banyolu 2 oda 1 salon ve ebeveyn banyolu 3 oda 1 salon tipinde daireler yer alıyor. Aile konsepti düşünülerek hayata geçirilen projede 2 oda 1 salondan daha küçük dairelere yer verilmedi. Huzurlu bir yaşam imkanı sunan GardenPark Evleri’nde 2 tane de ticari ünite bulunuyor.

1915 Çanakkale Köprüsü’nün tamamlanmasıyla birlikte değerine değer katacak olan Çanakkale’de merkezi konumda bulunan GardenPark Evleri, birinci sınıf malzeme kullanılarak inşa edildi. Yemyeşil bir dünya sunan projenin 9 bin metrekarelik kısmı yeşil alan olarak ayrıldı. Huzur ve dinginlik sunan GardenPark Evleri projesi günlük hayatın stresinden kurtulmanız için içerisinde 400 metrekare yüzey alana sahip biyolojik gölet bulunduruyor.

Sosyal donatılarıyla da ön plana çıkan GardenPark Evleri; Çocuk oyun alanları, Fitness merkezi, Kreş, Market, Kafe, Güvenlik, Kameralı güvenlik, Basketbol sahası, Göl/gölet, Şelale, Açık otopark, Kapalı otopark, Yürüyüş parkuru, Merkezi uydu sistemi ve Mescit gibi imkanlar sunuyor. Ayrıca projede dairelerin ortak özellikleri arasında Ankastre beyaz eşya, İntercom sistemi, Merkezi ısıtma, Isı pay ölçer, Fiber Optik İnternet Altyapısı, Ebeveyn banyosu ve Alarm sistemleri bulunuyor. Projede ses ve ısı yalıtımı için asmolen döşeme yapıldı. Asansörlerde güvenlik birimiyle bağlantılı asansör kiti bulunuyor.

Proje alanının yaklaşık %80’ını oluşturan sosyal yaşam alanları; 9000 m² yeşil alan, 1 km yürüyüş/Bisiklet parkuru, 220 m² Çocuk Oyun Alanı, 200 m² Fitness Alanı, 200 m² Basketbol Sahası, 400 m² yüzey alanına sahip şelalelerle bağlantılı Biyolojik Gölet, Seyir Terasları, Kreş, Mescit Oturma Alanları  şeklindedir. 

Bitkisel tasarım; alanın dört mevsim çiçekli, renkli ve hoş kokular yayan bir bahçe olarak kalmasını sağlayacak şekilde, iklim şartlarına uygun, bakımları kolay bitkilerle yapılmış olup, gölge yapma, gürültü önleme, perdeleme ve sınırlandırma gibi işlevleri düşünülerek her bir bitki özenle seçilmiştir.

Gardenpark Evleri projesi Çanakkale Devlet Hastanesi’ne 800 metre, Esenler Aile Sağlığı Merkezi’ne 900 metre, Özlem Kayalı İlkokulu’na 1 kilometre, Arıburnu İlkokulu’na 900 metre, Gelibolu Milli Parkı’na 29 kilometre, Trio Antik Şehri’ne 35 kilometre, Bozcaada’ya 70 kilometre, Assos’a 90 kilometre mesafede yer alıyor. 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments