Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaProjelerNüans Yapı'dan İzmir'e 3 Yeni Proje

Nüans Yapı’dan İzmir’e 3 Yeni Proje

Nüans Yapı, İzmir’in Çeşme, Bornova ve Güzelbahçe ilçelerinde yeni projeler hayata geçirecek.


İzmir’e 3 yeni inşaat projesi geliyor. Nüans Deluxe projesinde sona yaklaşan Nüans Yapı Çeşme, Güzelbahçe ve Bornova’da 3 yeni proje hayata geçirecek.


Markalı konut projeleri üreten ve ağırlıklı olarak villalara odaklanan Nüans Yapı, Nüans Delux projesini tamamlamak üzere. Firmanın Çeşme’de hayata geçirdiği, denize sıfır projesi Nüans Serenity’i satışa çıktı. Nüans Yapı şimdi ise İzmir’e 3 yeni proje daha kazandırmaya hazırlanıyor.

Firmanın Güzelbahçe’de hayata geçirmeyi planladığı Nüans Elegance projesi ruhsat alma aşamasında. Bornova’da yükselecek Nüans Yapı Bornova projesi ise şu an için geliştirme aşamasında. Üçüncü proje olan Nüans Elite ise Çeşme’de hayata geçirilecek.


Yeni projelerle ilgili bilgi veren Nüans Yapı Genel Koordinatörü Süleyman Aksoy, Nüans Deluxe projesinin karşısında yer alan arazide Nüans Elite projesini hayata geçireceklerinis söyledi. Aksoy, sözlerine şöyle devam etti: “Geliştirme aşamasında olan projemizde daire sayısı henüz netleşmedi. 21 ile 24 arasında 4+1 daire yapmayı planlıyoruz. 4 adet de villa yer alacak. Yeni Bornova, eğitim ve AVM bölgesi olarak öne çıkıyor. Son 5 yıldır Bornova’nın en çok talep gören bölgesi oldu. Burada çok ciddi bir konut talebi ile karşılaştık. Bu talebe istinaden yeni projemizi hayata geçiriyoruz. İmar durumundan dolayı sosyal alan yapmaya çok müsait. Biz firma olarak sosyal alanları çok iyi kullanıyoruz. Sadece bir konut değil kendi içerisinde bir yaşam alanı sunuyoruz.”

Haberdeki firma firmanın Nüans Deluxe projesine aittir.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments