“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriOptimal Pro, Millstone Markasıyla Gayrimenkul Sektörüne Adım Attı

Optimal Pro, Millstone Markasıyla Gayrimenkul Sektörüne Adım Attı

Projelendirme ve müşavirlik sektörlerinde yer alan Optimal Pro, Millstone markasıyla gayrimenkul sektörüne adım attı. Firma ilk projesini 250 milyon TL yatırımla Düzce’de hayata geçirecek. 

Akçakoca, Kalekoyu’da 250 milyon TL değerle ilk konut projesini yükseltecek olan Optimal Pro’nun Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Özdemir, gayrimenkul geliştirme alanında yer almak istediklerini ifade etti.

‘’Bu Proje İle Ankara ve Bolu’dan Ciddi Talep Çekeceğiz’’

Millstone markasıyla ilk yatırımını Düzce’de gerçekleştireceklerini belirten Özdemir, “Düzce Akçakoca; Türkiye’deki çölleşme olasılığının en düşük olduğu yer olarak raporlarda yer aldı. Aynı zamanda sayılı mavi bayraklı plajlara yürüme mesafesinde bulunuyor. Ulaşım açısından da çok merkezi bir konumda. Hem Ankara hem İstanbul’a ortalama 2 saat mesafede yer alıyor. Ankara’nın denize en yakın noktası konumunda. Akçakoca’ya yaz aylarında günlük 40 bin araç geliyor. Hem yazlık hem de yatırım olarak düşünenlere hitap edeceğiz. Ankara ve Bolu’dan ciddi talep çekeceğimizi düşünüyoruz.” dedi. 

‘’2024 Yılında İstanbul’a Giriş Yapacağız’’

Arsa yatırımlarının sürdüğünü dile getiren Özdemir, “Yine Akçakoca bölgesinde arsalarımız bulunuyor. Bir sonraki projemizi kendi sahili de bulunan bir arsamızda gerçekleştireceğiz. İstanbul’da ise Çekmeköy bölgesinde projemiz olacak. İstanbul’a 2024 yılında giriş yapmayı planlıyoruz. Akçakoca Kalekoyu’nda 107 daire ve 7 villa yer alıyor. Fiyatlarımızı lansmana özel olarak metrekare başına 22-28 bin lira seviyesinde tuttuk. Ayrıca projemizde enerji verimliliğini de ön planda tutarak ortak alan giderlerinde tasarruf sağlayacağız. Böylece aidatlar makul seviyede kalacak.” ifadelerini kullandı. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment - “Yapi
“Samsun
“UNICERA
“isaf-banner

Most Popular

Recent Comments