“reocom
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriÖzkapsan, Çelik Kapı Sektöründe Çığır Açmaya Devam Ediyor

Özkapsan, Çelik Kapı Sektöründe Çığır Açmaya Devam Ediyor

1993 yılından bu yana hizmet veren Özkapsan, İstanbul’un Kartal ilçesinde çelik kapı alanında müşterilerine en doğru çözümleri sunmaya devam ediyor. 30 yıldır çelik kapı sektöründe yurt içi bazında saygınlığa sahip olan Özkapsan, gelişen teknolojinin sürekli uygulayıcısı olarak müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu hizmet anlayışına sahiptir. 

Sektörde çelik sağlamlığı ile ahşabın uyumunu en doğru bir şekilde ürün haline getirmeyi başaran firma, güven, konfor ve estetiğin birleşimini müşterilerinin istekleri doğrultusunda sunuyor. 

Ortaya çıkardığı tüm projeleri ‘şehrin en iyisi’ mottosuyla müşterilerinin beğenisi ile sonlandırmayı başaran firma, model seçimi, imalat, montaj ve satış sonrası destek gibi hizmetleriyle de ilgi odağı oluyor. 

Firmanın vermiş olduğu hizmetler hakkında kısa bir açıklama yapan Özkapsan Firma Sözcüsü Fatih Öztürk, şu ifadeleri kullandı: 

’Her geçen gün daha da gelişerek büyüyen çelik kapı sektöründe, önceliğini müşteri memnuniyeti olarak belirleyen ve bu hedef doğrultusunda kendinden emin adımlarla ilerleyerek büyümeye devam eden firmamız; ‘herkesi sahip olmak istediği kapı modelleriyle buluşturmak amacıyla’, kalite ve güvenlik esaslı projelerle desteklenmiş çelik kapı, bina giriş kapıları ve villa kapılarını müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam ediyor.’’

Genellikle çelik kapı, villa kapıları ve bina giriş kapılarıyla ön planda yer alan firma aynı zamanda, çeşitli kapı aksesuarları, yangın kapıları, kaplama, alarm ve kilit sistemleri konusunda da hizmet sunmaktadır. 

30 yıldır sektörde yerini korumaya devam eden Özkapsan, Ortadoğu Holding, Beşiktaş Shipyard, Özkarman İnşaat, Şahin Grup, Özderici GYO, Fatih Yapı, Terzioğlu İnşaat, Optimus Yapı ve Aras Mimarlık gibi birçok değerli müşterisine güven, konfor ve estetik sunmayı sürdürüyor. 

Özkapsan’ın dijital kataloğuna; ozkapsan/dijital-katalog adresinden ulaşabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“UNICERA

Most Popular

Recent Comments