“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriPolimer Teknik, Yenilikçi Kompaund Hatları Çözümleriyle Plast Eurasia’da

Polimer Teknik, Yenilikçi Kompaund Hatları Çözümleriyle Plast Eurasia’da

Türkiye’nin ilk aynı yöne dönen çift vidalı ekstrüderler üreticisi Polimer Teknik, 22-25 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nda kompaund sektörüne yeniliklerini tanıtacak. Polimer Teknik bu sene fuarda poex T27 aynı yöne dönen çift vidalı ekstrüder hattında masterbatch üretimi de yaparak ziyaretçilere canlı deneyim imkânı sunacak.

Plastik işleme makineleri sektörünün genç ve öncü girişimlere imza atan şirketi Polimer Teknik, Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı’nın 22-25 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek buluşmasında yerini alacak. Polimer Teknik, plastik endüstrisinin katılımcı ve ziyaretçisiyle her geçen yıl büyüyen, tüm alt sektörlere 360 derece bakışın ele alınacağı en büyük plastik sektörü buluşmasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Polimer Teknik fuarda; mühendislik polimerleri, masterbatch, termoplastik elastomer, yüksek dolgulu masterbatch, direkt ekstrüzyon, alev geciktiricili kompaund, biyo polimerler ve ileri geri dönüşüm teknolojilerinin yanı sıra pazarın mevcut donanımına yönelik sunduğu eşsiz hizmetlerini tanıtacak.

Plast Eurasia İstanbul 2023’te, 11. salon 1122 numaralı stantta sergilenecek ürünlerden, laboratuvar çözümleri ve düşük kapasite ihtiyaçları için geliştirilen poex T27 aynı yöne dönen çift vidalı ekstrüder; 25,8 mm vida çapına sahip, 31 kW yüksek verimli Siemens motor, Mayr tork limitörü, yüksek çıkış torkuna sahip Zambello redüktörüne sahip. Saatte 80 kg’a kadar renk masterbatchleri üretebilen, makarna kesim sistemine sahip ekstrüder hattı ile ziyaretçiler fuarda bu yıl üretim deneyimini canlı test etme olanağı bulacak. Filmler, levhalar, borular veya profiller gibi yarı mamullerin tek bir proses adımında üretilmesine olanak sağlayan direkt ekstrüzyon uygulaması için tasarlanan poex T94 aynı yöne dönen çift vidalı ekstrüder de fuarda ziyaretçilerin ilgisine sunulacak. Yatırım ve işletme maliyetlerini düşüren, 94 mm vida çapına sahip ekstrüder, donatıldığı 345 kW Siemens motor, Mayr tork limitörü ve Zambello redüktörü ile kullanıcıları için eşsiz bir deneyim sunuyor.

Polimer Teknik/Yelken: “Ziyaretçilerimizi fark yaratan girişimlerimiz ile buluşturacağız”

Fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan Polimer Teknik Satış ve Pazarlama Direktörü ve Genel Müdür Yardımcısı Reha Yelken, şunları söyledi: “Müşterilerimizden tedarikçilerimize, sektörümüzü bir araya getiren küresel fuarlarda bu sene dördüncü kez yer alacağız. Plast Eurasia İstanbul 2023’te sergileyeceğimiz ürünlerimizden poex T27 ve poex T94 ekstrüderlerimizin yanı sıra, ülkemizde ilk kez firmamızca geliştirdiğimiz yedek parçalar ve ziyaretçilerin dikkatini çekeceğimiz poex müzemizde sürprizler yer bulacak. Sektörümüzün her kesiminden profesyonelleri standımıza davet ediyoruz” dedi.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments