“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriYapıların Hem Dışına Hem İçine Şıklık Kazandıran Çözümler: Cubo'dan CuboArte Mineral Kaplamalar

Yapıların Hem Dışına Hem İçine Şıklık Kazandıran Çözümler: Cubo’dan CuboArte Mineral Kaplamalar

Cubo’nun dekoratif boyalar ürün grubunu temsil eden ‘’CuboArte’’, yenilenmiş modern, zengin desen ve renk alternatifleriyle yapı sektörüne pratik çözümler sunuyor. İç cephelerde olduğu kadar dış cephelere de dekoratif görünüm kazandıran ‘’CuboArte Mineral Esaslı Kaplamalar’’ 6 farklı dokusuyla yüzeyinizde dilediğiniz desenleri elde etmenizi sağlıyor.

Cubo, dekorasyon açısından fark yaratmak isteyen profesyonellere yönelik yeni alternatifler oluşturmak için geçtiğimiz aylarda efekt boya grubunu tamamen yenilemişti.

Ürün çeşitliliğinden, ambalajına kadar her alanda tarzını değiştiren ‘’CuboArte Dekoratif Sistemler’’ yapı sektörüne pratik, kullanışlı ve gösterişli çözümler sunuyor. Yenilenmiş ve çeşitlendirilmiş CuboArte Dekoratif Sistemler birbirinden estetik 21 adet ürün grubundan oluşuyor. 

Mineral Esaslı Kaplamalarla Yapıların Dışı da Gösterişli

Cubo’nun CuboArte Dekoratif Sistemleri’ne kattığı en yeni ürün grubu ‘’CuboArte Mineral Kaplamalar’.’ Bu ürün grubunun özelliği hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda uygulanabilmesi. CUBO’nun mineral kaplama ürünleriyle doğal ve modern görünümler elde etmek çok daha kolay. Birbirinden farklı tanecik boyutuna sahip 6 yeni ürünle, yapınızda bulunmasını arzuladığınız dokuları dilediğiniz doğallıkta tasarlayabilir, dilediğiniz renkte renklendirebilirsiniz. 

Yapıya bir taş kadar yük bindirmeden o taşın görünümünü CuboArte Mineral Kaplama ürünleriyle binanıza kazandırabilirsiniz. İsterseniz farklı uygulama aparatları ile sıra dışı dokular elde ederek hem dış mekanlarınıza hem de iç mekânlarınıza özel bir çekicilik kazandırabilirsiniz

CUBO, CUBOArte Dekoratif Mineral Kaplamalar’da sunduğu seçenekler arasındaki Gaia, deseni adını Yunan mitolojisine göre yeryüzünü simgeleyen tanrıçadan almış. Toprak ana ya da yeryüzü tanrıçası olarak bilinen Gaia, CUBO’ya ilham olmuş. Gaia deseni tüm seride olduğu gibi iç ve dış mekanlarda kullanıma imkân tanıyor. Yine seride yer alan açık renk gri tondaki Tekton deseni beton görünümü ile doğal taşı yapılarınıza taşıyor. Tekton desenini de tüm mineral grubunda olduğu gibi hem mekânın içinde hem dış mekânda tercih edebilirsiniz. Bu iki desene ilave olarak doğadan ilham alacağınız farklı desenleri Mineral Kaplamalar’daki ürünlerle elde edebilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments