Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerKültürel HaberlerPursaklar Millet Kıraathanesi İnşaat Çalışmaları Başladı

Pursaklar Millet Kıraathanesi İnşaat Çalışmaları Başladı

Ankara, Pursaklar Belediyesi, Ayyıldız Mahallesi’ne yapılacak olan Millet Kıraathanesi, Çocuk Oyun Parkı ve Spor Alanı inşaat çalışmalarını başlattı. 

Çocuk ve genç kitle için kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla projelendirilen Millet Millet Kıraathanesi, Çocuk Oyun Parkı ve Spor Alanı inşaat çalışmaları hızla sürüyor. Çalışmaları yerinde ziyaret eden Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, yetkililerden bilgi topladı. 

Millet Kıraathanesi’nin en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacağını söyleyen Çetin, “Ayyıldız Mahallesi’nde yapımına başladığımız kütüphane, çocuk oyun ve spor alanları inşaatımız devam ediyor. Yapımı tamamlanınca Ayyıldız Mahallesi Millet Kıraathanemizde hemşehrilerimiz, bir yandan çaylarını yudumlarken bir yandan da ders çalışmanın ve kitap okumanın keyfini yaşayacaklar. Çocuklarımız gönüllerin oyun parkında vakit geçirirken spor yapmak isteyen vatandaşlarımızdan yeni yaşam alanının keyfini çıkaracak. Yapımına başladığımız millet kıraathanemizi hava şartları müsaade ettikçe en kısa sürede tamamlayarak ilçe sakinlerimizin kullanımına sunacağız.” dedi. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments