“reocom
Ana SayfaHaberlerRönesans İnşaat İstanbul'da 2 Koronavirüs Sahra Hastanesi İnşa Edecek!

Rönesans İnşaat İstanbul’da 2 Koronavirüs Sahra Hastanesi İnşa Edecek!

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük inşaat şirketleri arasında yer alan Rönesans İnşaat koranavirüs salgını nedeni ile istanbul’da 2 yeni sahra hastanesi inşa edeceklerini duyurdu. 

Yeşilköy ve Sancaktepe’ye 2 Yeni Sahra Hastanesi İnşa Edilecek! 

Koranavirüs ile mücadele konusunda hastaların yararlanabilecekleri sağlık tesisleri kritik rol üstlenirken özellikle de yoğun bakım yatak kapasitesi büyük önem taşıyor. 

Hastalıktan hayatını kaybeden kişi sayısını azaltmak için iyi bir yoğun bakım desteğine ihtiyaçları olduğu belirtilirken sağlık sisteminin ayakta tutulabilmesi için de solunum cihazı ve yoğun bakım yatak ünitesi kapasitesinin arttırılması gerekiyor. 

Konu hakkında gelen bilgilere göre dünyanın en büyük inşaat şirketleri arasında yer alan Rönesans inşaat tarafından salgının en yaygın olarak görüldüğü şehir olan İstanbul’da 2 yeni sahra hastanesi inşa edilecek. 

Rönesans İnşaat tarafından yapılacak olan sahra hastanelerinden biri Sancaktepe’de bir diğeri ise Yeşilköy’de hayata geçirilecek. İki hastane de koranavirüs hastalarının tedavisine yönelik hizmet verecek. 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“UNICERA

Most Popular

Recent Comments