“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerSağlık Bakanı Koca: 2020 Yılında Yeni Şehir Hastaneleri Açmaya Devam Edeceğiz

Sağlık Bakanı Koca: 2020 Yılında Yeni Şehir Hastaneleri Açmaya Devam Edeceğiz

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca büyük bir heyecanla beklenen İzmir Şehir Hastanesi, Kocaeli Şehir Hastanesi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi ve Konya Şehir Hastanesi başta olmak üzere çok sayıda şehir hastanesinin açılacağı müjdesini verdi. Detaylar haberimizde…

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 2020 yılında hizmete girecek olan yeni şehir hastaneleri hakkında önemli bilgiler paylaştı. 

Bakan Koca yapmış olduğu açıklamasında “2020, şehir hastanelerinin yoğun açıldığı, mükemmeliyet merkezlerinin olacağı, sağlık turizmi, tanı merkezleri, ofis ve sağlık müşavirlerinin atamasının yapılacağı önemli bir yıl olacak” diyerek çok sayıda şehir hastanesi açılacağı müjdesini verdi. 

Çok Sayıda Şehir Hastanesi 2020 Yılında Hizmete Alınacak! 

2020 yılında yeni şehir hastanelerine ağırlık vereceklerini belirten Bakan Koca “İzmir, Kocaeli, Ankara Etlik, Konya gibi birçok şehir hastanesi, 2020’de devreye girecek” diyerek beklenen şehir hastaneleri hakkında da son dakika bilgisi paylaşmış oldu. 

İngiltere ile sağlık forumu düzenleyeceklerini belirten Koca “Mart ayında İngiltere ile sağlık iş forumu düzenlenecek. Eylül ve ekimde 30 ülke ile sağlık iş forumu özelinde ciddi bir organizasyonumuz olacak. Kırım, Azerbaycan ve benzeri birçok ülkeyle yine teklif ettiğimiz Türk Konseyi ülkeleriyle sağlık iş forumları olacak. Sağlık turizminin ve yerelleşmenin aşı özelinde, şehir hastanelerinin de daha yoğun açıldığı bir 2020 yılı görmüş olacağız” dedi. 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments