“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriŞaheser Grup Güvencesiyle; Kaynaşlı Konakları

Şaheser Grup Güvencesiyle; Kaynaşlı Konakları

Şaheser Grup Güvencesiyle inşa edilen Kaynaşlı Konakları Bölgenin Turizm cennetine yakın, Karadeniz Kaynaşlı sloganıyla çıtayı her geçen gün yükselten, Düzce Kaynaşlı’da 10.000 m2 alan üzerine 6 blok ve 1 ticari ünite olmak üzere hayata geçen Kaynaşlı Konakları  projesi tarihin esintilerinden ilham alarak kapalı otoparklı, yüzme havuzlu, spor salonlu sosyal alanlarıyla bölgede ilk olma özelliğini taşımaktadır. Yatay mimari estetiğinin yeşil alanla buluştuğu doğanın içerisinde ilham veren dokusuyla Kaynaşlı Konakları bölgenin en prestijli yatırımları arasında yer almaktadır.

Abant’a 40 km, Topuk yaylasına 10 km, Samandere şelalesine 20 km, yaylalara 20 km uzaklıkta olan projemiz İstanbul’a 2 saat, Sakarya’ya 1 saat, Ankara’ya 1 saatlik uzaklıktadır. Yatay mimari, 2.000 m2 yeşil alanıyla bölgenin en geniş yeşil alanlı projesidir.

Binlerce yıllık tarihi ile nice hikayelere konu olmuş dillere destan güzelliğiyle yüzlerce uygarlığa ev sahipliği yapmış bir merkezdir Düzce Kaynaşlı Ovası. Düzce ovasının ihtişamının doğu uzantısında Bolu dağının eteklerine kadar uzanan Kaynaşlı geçmişte ve günümüzde de uluslararası ve şehirlerarası karayollarının kesiştiği bir kavşak olmanın yanı sıra, doğal güzelliklerin, tarihin, kültürün, ticaretin de benzersiz bir kavşağı konumundadır. Benzersiz temiz havasıyla kaynaşlı her mevsim bahar kokar. Yaşama can verir, tat verir, huzur verir. Tabiatın eşsiz mucizeleri arasında açık bir müze gibidir (açık hava cennetidir) adeta kaynaşlı.

Bolu dağının eteklerinde eşsiz tabiat parkları ve her mevsim bahar kokan yaylalarıyla Düzce Kaynaşlı Ovasında Şaheser Grup İnşaat, Düzce’nin enerjisiyle yükselen yeni bir hayat inşa ediyor. Şaheser Grup İnşaat Güvencesiyle Modern Mühendislik anlayışı ile Kaynaşlıyı doyasıya yaşayacağınız, canlıya, doğaya, huzura ve rahatlığa kısacası hayata değer veren bir proje Düzce Kaynaşlı Konakları.

Kaynaşlı Konakları hayal edileni tasarlayan bir bakış açısı ile yatay ve yerel mimari tasarım anlayışına sahip birinci sınıf yapı işçiliği ile yüzme havuzları, fitness salonları, yeşil peyzaj ve çocuk oyun alanlarıyla kaynaşlıda yaşamı daha da keyifli hale getirecektir.

10.000 m2 üzerine kurulu 6 blok ve bir ticari alandan oluşan Kaynaşlı Konakları size lüksün ve konforun en renkli ve vazgeçilmez halini sunuyor. 3+1 ve farklı daire tiplerinde ferah ve kullanışlı daire seçenekleriyle site içerisinde yemyeşil doğal peyzaj içinde siz ve sevdiklerinize şehrin kalbinde doğanın içinde ayrıcalıklı ve elit bir yaşam sunuyor. Bu projede sizi ve ailenizi bekleyen doğal ve ferah yaşam alanları tam da hayalleriniz gibi olacak.

Şaheser Grup İnşaat kalitesiyle sizde bu özel projenin içinde olun. Kendi Kaynaşlı Masalınızı doğaya dost ve modern Kaynaşlı Konakları içinde yaşayın.

Kaynaşlı Konakları kurulduğu ova üzerinde bir çok doğal güzellik sahibi cennetvari yaylalarıyla siz ve sevdiklerinize doğa ile iç içe bir komşuluk fırsatı oluşturuyor. İlçe merkezinden kolayca ulaşılabilen bir lokasyonda bulunan Kaynaşlı Konakları; ormanlara, her mevsim yürüyüş, koşu ve çeşitli dağ sporlarına uygun doğal parkurlara, özenle açılmış güvenli bir ulaşım ağı üzerinde yer almaktadır.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments