“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriSektörünün Lideri SPA World Hizmet Ağını Genişletmeyi Hedefliyor

Sektörünün Lideri SPA World Hizmet Ağını Genişletmeyi Hedefliyor

Uzman ekibi ile cilt bakım koltuğu, dinlenme yatakları, ıslak bakım ekipmanları, ıslak hacim, masaj yatakları ve yardımcı ekipmanlar gibi konularda hizmet veren SPA World, sektörün öncü firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Wellness, estetik, medikal, kozmetik sektörlerinde ithalat, ihracat, satış, eğitim ve teknik servis hizmetleri sunan SPA World, ayrıca proje danışmanlığı, salonların yerleşimi, tasarım, dekorasyon vb. alanlarda da faaliyet gösteriyor.

SPA World’ün sunduğu hizmetleri özetleyen Firma Yöneticisi Bülent Aydın, faaliyet alanlarını SPA ekipmanları (masaj yatakları, dinlenme yatakları, cihazlar ve SPA’ya dair tüm yardımcı ekipman ve ürünler), ıslak hacim imalatları (hamam, sauna, buhar odası, soğuk oda, tuz odası, kum odası, havuz ve performans havuzu imalatları) ve tüm ıslak alanların projelendirilmesi olmak üzere 3 kategoriye ayırıyor.

Firma bünyesindeki yeni gelişmeler hakkında bilgi veren Aydın, “Firmamız SPA’ya dair tüm ürün, cihaz ve imalatları sunmanın dışında da, Wellness Recovery cihazların tedarik ve eğitimini sunuyor. Ayrıca ANFAŞ ve EMİTT gibi sektörün önemli fuarlarında yer alıyoruz. Amerika kıtası hariç tüm yurt dışı ülkerine satışlar yapıyoruz.” dedi.

Ürünlerin her zaman ve her koşulda arkasında duran SPA World, her ürününe 5 yıl garanti sunuyor. Yakın zamanda tiny SPA üretiminde de adından söz ettirmeye hazırlanan firmanın bir diğer hedefi ise dünya genelindeki satış ağını genişleterek büyümek.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments