Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriSıcacık Bir Bahçe İçin Landmann Ateş Küresi İle Tanışın

Sıcacık Bir Bahçe İçin Landmann Ateş Küresi İle Tanışın

Multi brand mağaza zinciri olarak müşterilerini daima dünya markalarının en yeni ve teknolojik ürünleriyle buluşturan Enplus, satışa sunduğu Landmann Ateş Küresi ile bahçelerde kışın da sıcacık bir atmosfer yaratabilmeye yardımcı oluyor. Landmann Ateş Küresi mevsim ne olursa olsun bahçe keyfini sonuna kadar yaşamayı mümkün kılıyor.

İçimizi ısıtan yaz mevsimi çoktan geride kaldı. Bahçede yapılan kahvaltılara, barbekü partilerine ve kahve keyiflerine ise şimdiden özlem duyulmaya başlandı. Ancak küçük dokunuşlarla bahçeleri sıcacık bir yer haline getirmek hala mümkün. Premium mutfak ürünleri, küçük ev aletleri ve lüks beyaz eşya sektörlerinde kendi alanında lider 60’tan fazla markanın perakende satışını gerçekleştiren multi brand mağaza zinciri Enplus’ın satışını gerçekleştirdiği ürün, soğuk havalarda bahçeleri sıcacık bir yer haline getiriyor.

Landmann Ateş Küresi, kışın da sıcacık bir bahçeyi garanti ediyor

Kışın ateş başında huzurla vakit geçirebilmeyi sağlayan ürünün örgü ızgara kapakları uçuşan kıvılcımlara ve küle karşı koruma sağlıyor. Ürünün taşıma kulpları da Ateş Küresi’ni kolayca hareket ettirmeyi ve istenilen yere taşımayı kolaylaştırıyor. Kışın da sıcacık bir bahçeyi garanti eden Landmann Ateş Küresi’ne Enplus’ın Türkiye genelinde yer alan 27 mağazasından ve www.enplus.com.tr internet sitesinden ulaşmak mümkün. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments