Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriSintek Group ve Harun Erdenay’ı Bir Araya Getiren Reklam Filmi “İz Bırakacak”

Sintek Group ve Harun Erdenay’ı Bir Araya Getiren Reklam Filmi “İz Bırakacak”

Sintek Group, “İz Bırakır” mottosuyla öne çıkan ve Türk Basketbolunun “Pegasus”u Harun Erdenay’ın rol aldığı yeni reklam filmini kamuoyuyla paylaştı.

Çimento, demir-çelik ve enerji sektörlerinde anahtar teslimi kurduğu ve işletmeye aldığı tesislerin yanı sıra proje geliştirme, mühendislik ve danışmanlık alanlarında ulusal ve uluslararası sunduğu hizmetlerle tanınan Sintek Group, basketboldan yola çıkarak takım ruhuna ve takım oyununa vurgu yapıyor.

Reklam filminde Türk millî eski basketbolcu ve eski Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, Sintek Group’un “iz bırakır” mottosuyla takım ruhunun iş hayatındaki rolünü yeniden tanımlıyor. Başarının anahtarının takım oyunu olduğunu vurgulayan reklam filmi Harun Erdenay’ın başarı dolu kariyerine de atıfta bulunuyor.

Hayatın her alanında iz bırakan projelere imza atan, hem Türkiye’de hem yurt dışında yaptığı çalışmalarla fark yaratan Sintek Group, reklam filminde basketbolun da hayat gibi hırs, yetenek, takım ruhu, analitik zekâ, güç gibi olgulardan beslendiğini izleyicilere aktarıyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments